Різдвяний тенісний турнір - в Новому році започатковуємо нові традиції

15.01.19

Новий рік - час нових справ, починань та досягнень. У Вінницькому районі він розпочався з Чемпіонату з настільного тенісу серед держслужбовців та працівників органів місцевого самоврядування, приурочений Різдвяним святам, який 12 січня 2019 року в залі засідань районної ради провела Вінницька районна організація ВФСТ «Колос». Цим започаткована гарна традиція.

Масовий розвиток фізичної культури і спорту один з найкращих варіантів у боротьбі за здоров’я людини, її творчу активність і довголіття. Настільний теніс є другим за популярністю масовим видом спорту. Це гра, яка тренує не лише тіло, а й мозок та кмітливість. Дехто вважає її просто відпочинком, але це не так. Під час гри людина багато рухається, використовуючи все тіло, тренуються очі, покращується координація рук та ніг, задіяні всі ділянки мозку, так як людина планує стратегію, тактику гри, відстежує м'ячик та удари.

Для участі в змаганнях були запрошені всі голови сільських, селищних рад та ОТГ разом із помічниками, а також усі депутати районної, сільських, селищних рад та ОТГ. Напевне, погодні умови завадили більшості із запрошених бути присутніми. Але працівникам виконавчого апарату районної ради не завадили ні вихідний день, ні погода.

Всіх учасників з Різдвяними святами та турніром привітали голова районної ради Сергій Сітарський та голова районної державної адміністрації Михайло Демченко. А потім разом з головою Вінницької РО ВФСТ «Колос» Родіоном Юсумбелі нагородили переможців змагань грамотами та призами.

За результатами тенісного турніру переможцями серед працівників місцевого самоврядування стали:

серед жінок: переможницею, зайнявши І місце, стала - начальник відділу організаційного, інформаційного забезпечення діяльності ради Анжеліка Храпко, ІІ місце – головний спеціаліст відділу організаційного, інформаційного забезпечення діяльності ради Інна Заєць, а ІІІ місце – головний спеціаліст з ведення бухгалтерського обліку відділу фінансово-господарського забезпечення діяльності ради Надія Ведецька;

серед чоловіків: І місце - депутат Вінницької районної ради 7 скликання, голова ВРО ВО «Свобода» Володимир Болебрух, ІІ місце - помічник депутата Руслан Грицик, а ІІІ місце -  депутат Якушинецької ОТГ від Ксаверівського округу Роман Мельник.

Призові місця серед державних службовців розподілились наступним чином:

серед жінок: переможницею стала начальник відділу фінаново-господарського забезпечення фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Цибульська, ІІ місце у начальника відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів РДА Інни Григи, а на ІІІ місці - головний спеціаліст фінансово-господарського відділу РДА Ніна Заведія;

серед державних службовців у чоловіків: переможцем став головний лікар КНП «Вінницька центральна районна клінічна лікарня Олександр Кривов’яз, ІІ місце - головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку та природних ресурсів РДА Віталій Чижик і Олександр Шаповал - спеціаліст фінансового управління РДА зайняв ІІІ місце.  

Всі, хто прийняли участь, залишилися задоволені та сповнені позитивних емоцій. Вітаємо переможців та учасників турніру і бажаємо в подальшому ще більших та кращих перемог і спортивних досягнень. Дякуємо за участь та чудову гру, сподіваємось, що таке спортивне свято стане традиційним у Вінницькому районі.

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація