Результати Спартакіади з легкої атлетики серед закладів загальної середньої освіти Вінницького району 2018-2019 н.р.

23.04.19

В попередніх публікаціях зазначалось, що 19 квітня 2019 року стадіон «Олімп» Вінницького національного технічного університету зібрав 310 учасників із 31-х закладів освіти Вінницького району, які приїхали позмагатися з бігових видів спорту на 100, 200, 400 метрів, змішаній естафеті 4х100м, стрибків в довжину з розбігу, штовханні ядра та метанні малого м’яча. 

Тоді ми писали лише про урочисту частину, а сьогодні детальніше зупинимось на самих змаганнях.

На змаганнях розігрувалося 72 комплекти нагород для загальноосвітніх шкіл І-ІІст. та І-ІІІст.

Було багато азарту та емоцій, радості перемог та гіркоти невдач. Серед тих, хто дійсно на сьогоднішній день найспритніші та найсильніші в районі серед учнівської молоді є ті, хто стали чемпіонами, виборовши перші місця. Це учні Некрасовської ЗОШ І-ІІІст: кандидат у майстри спорту, чемпіон України серед школярів Химич Дмитро (біг 100м, стрибки в довжину), Фомінцева Анастасія (біг 100м та стрибки в довжину), Гринь Назарій (штовхання ядра); учні інших шкіл: Шкрабіт Вікторія - учениця «НВЗ «ЗОШ І-ІІІст.-ліцей смт Стрижавка» (метання м’яча), Бондар Олександр - учень 11 класу Бохоницької СЗШ І-ІІІст. (біг 400м.), Явна Ірина - учениця 10 класу Пултівецької СЗШ І-ІІІст. (біг 200м).

Серед закладів загальної середньої освіти І-ІІст. перемогу здобули: учні Комарівського НВК: ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ - Коваленко Олександра (біг 100м, метання м’яча), Чорний Сергій (біг 100 і 400м), Пастушенко Оксана (біг 200м), Сорока Ілля - учень КЗ «Великокрушлинецький НВК: ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ» (стрибки в довжину), Рогожук В’ячеслав - учень Іванівської СЗШ І-ІІст. (метання м’яча), Ковальчук Юлія – учениця Лаврівської СЗШ І-ІІст. (стрибки в довжину). В естафетному бігу, який оцінювався з коефіцієнтом  «два» -  перемогу здобули та стали призерами легкоатлети із Медвеже-Вушківської СЗШ І-ІІІст., Некрасовської ЗОШ І-ІІІст., Агрономічненської СЗШ І-ІІІст., Комарівського НВК: ЗОШ І-ІІІст., КЗ «Великокрушлинецький НВК: ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ» та Стадницька ЗОШ І-ІІст.

За підсумками всіх видів випробувань в загальнокомандному заліку перші 5 місць розподілилися наступним чином:

серед СЗШ І-ІІІст.:

І місце  – Медвеже-Вушківська СЗШ І-ІІІст. (вчитель фізичної культури Захарчук Л.П.)

ІІ місце  Некрасовська ЗОШ І-ІІІст. (вчитель фізичної культури Закусило М.І.);

ІІІ місце – Лука-Мелешківська ЗОШ І-ІІІст. (вчитель фізичної культур Базалицький М.Ю.);

ІV місце – НВЗ: «ЗОШ І-ІІІст.-ліцей смт Стрижавка» (вчитель фізичної культури Дідик В.П.);

V-VІ місце – Агрономічненська СЗШ І-ІІІст. (вчитель фізичної культури Теплицький С.І.) та Пултівецька СЗШ І-ІІІст. (вчитель фізичної культури Федорцова С.М.).

Серед СЗШ І-ІІст.:

І місце – Комарівський НВК: ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ (вчитель фізичної культури Скалецький С.І.);

ІІ місце – Зарванецька ЗОШ І-ІІст. (вчитель фізичної культури Маковій І.Ю.);

ІІІ місце – Стадницька ЗОШ І-ІІст. (вчитель фізичної культури Лащ С.В.П.О.);

ІV місце  КЗ «Великокрушлинецький НВК: ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ»;

V місце  – Іванівська СЗШ І-ІІІ ст.

 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація