Результати брифінгу міністра охорони здоров’я за 9 липня

10.07.20
В Україні за минулу добу зафіксовано 810 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, з них 48 у дітей та 56 у медичних працівників. Госпіталізовано у заклади охорони здоров’я 222 особи. Одужали за добу 665 осіб, померла 21 особа.
 
За останню добу проведено 29 261 тестування, з яких 13 938 методом ПЛР, 15 323 методом ІФА.
 
За добу найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстровано у Львівській (119) та Закарпатській (89) областях та в місті Києві (93).
 
На Вінниччині зафіксували 2021 випадок коронавірусної хвороби COVID-19. За добу коронавірус вперше виявлено у – 19 осіб:
м. Вінниця – 9
Немирівський район – 3
Козятинський район – 2
Тиврівський район – 2
Погребищенський район – 1
Ямпільський район – 1
Шаргородський район – 1
 
Одужали 1444, серед них – 117 дітей.
 
На сьогодні хворіє 543 особи, зокрема, 58 дітей.
 
На стаціонарі – 85 осіб, серед них – 1 дитина (на 13 осіб менше, ніж попередньої доби).
 
Перебувають в лікарнях з підозрою – 69 осіб, серед них – 15 дітей.
 
За останню добу летальні випадки не зареєстровано
 
Впродовж минулої доби досліджено 482 зразки.
 
Всього Обласний лабораторний центр методом ПЛР дослідив 37 609 зразків.
 
Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов повідомив, 8 липня уряд на своєму засіданні прийняв рішення виділити близько 5,3 млрд грн на закупівлю медичного обладнання для оснащення опорних лікарень по всій країні. За ці кошти, зокрема, планується придбання комп’ютерних томографів, ангіографів, систем ендоскопічної візуалізації для операційних блоків.
 
Через епідемію коронавірусу спостерігається зниження рівня імунізації в Україні, особливо серед дітей. Зокрема, станом на травень лише 30% дітей першого року життя отримали всі 3 дози вакцини для профілактики поліомієліту. За попередньою інформацією, рівень імунізації у червні дещо виріс, проте залишається недостатнім. Міністр закликав батьків проводити імунізацію відповідно до графіка обов'язкових щеплень. Наразі вітчизняні медичні заклади забезпечені вакцинами в повному обсязі.
 
Уряд за пропозицією МОЗ затвердив порядок виходу із самоізоляції осіб, які прибули в Україну з країн так званої «червоної зони». Для цього необхідно зробити ПЛР-тест на COVID-19. Лабораторія, що провела дослідження, повинна внести результат негативного дослідження до електронної системи Центру громадського здоров’я України. Після цього дані автоматично передаються у додаток «Дій вдома», і особа отримує повідомлення про можливість припинення самоізоляції.
 
Рівень захворюваності на коронавірусну інфекцію серед медиків в Україні на сьогодні складає 7-8 відсотків від загальної кількості хворих. При цьому у квітні він досягав 21%. Зниження показника інфікування медиків пов’язано з відновленням за останні три місяці у вітчизняних лікарнях системи інфекційного контролю та достатнім забезпеченням медиків засобами індивідуального захисту.
 
МОЗ працює над затвердженням типової форми договору про відшкодування коштів лікарням за стажування лікарів-інтернів. Відповідний наказ міністерства буде опублікований на його офіційному сайті.
 
Міністр закликав громадян дотримуватися рекомендацій МОЗ щодо профілактики поширення COVID-19. Масковий режим, дотримання соціальної дистанції та користування антисептиками суттєво знижують ризик інфікування коронавірусом.
 
 
За матеріалами сайту 
Вінницької обласної Ради
Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація