Разом з Вінничанами святкували День міста

10.09.18
8 вересня Вінниця відзначала День міста. Разом із вінничанами на святкування 655 річниці завітали перші особи держави – Президент України Петро Порошенко, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, а також віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон, міністр соціальної політики Андрій Рева, народні депутати та депутати обласної Ради. Офіційні закордонні делегації також разом з вінничанами відзначають ювілей міста. Зустрічали гостей голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та Вінницький міський голова Сергій Моргунов. Участь у святкуванні прийняла участь і делегація від Вінницького району, до складу якої увійшли голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, його заступник Олексій Плакида та депутати районної ради Євген Вайн, Віктор Марущак, ВІталій Ткачук та Віктор Шмігель. Гості пройшлися центром міста, оглянули світлиці, виставки, інсталяції та фотолокації.
 
 
Відзначати своє головне міське свято вінничани почали на майдані Незалежності. Тут проходять виставки, конкурси, виступи різних колективів, різноманітні майстер-класи, благодійні акції, дитячі розваги. На декількох сценах підготовлена насичена концертна програма.
 
 
Вітаючи вінничан зі святом, Президент Петро Порошенко зазначив, що з кожним роком Вінниця стає все більш привабливою, зокрема, для туристів, завдяки розвиненій інфраструктурі, доброзичливості містян та неповторному поєднанню історії із сучасністю.
 
– З гордістю хочу наголосити на зростанні й інвестиційній привабливості міста, – звернувся до вінничан Петро Порошенко. – Цілеспрямована та злагоджена робота місцевої влади із формування позитивного ділового іміджу Вінниці, створення умов для залучення капіталу підтверджуються динамікою запровадження нових інвестиційних проектів українськими та іноземними бізнесменами.
 
Після урочистостей Петро Порошенко, Володимир Гройсман, Сергій Моргунов разом з дружинами, а також керівництво області прогулялися центром міста, поспілкувалися з містянами, привітали зі святом та сфотографувалися.
 
Вінниця святкувала впродовж усього дня. Центр міста було поділено на інтерактивні тематичні локації. Святкування також проходило у Центральному парку культури і відпочинку на майданах біля Літнього театру та фонтану. На легкоатлетичному стадіоні парку відбувався фестиваль спорту «Сила міста-6 «Великий бокс на День міста».
 
 
 
Ввечері на площі імені Василя Стуса о 19:00 відбулась церемонія закриття свята та вечірня концертна програма за участі Меловіна, «Козак Сістем» та Наталі Могилевської.
Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація