Спільно з територіальними громадами укладено Договір про співробітництво та домовлено про участь в конкурсі «Комфортні громади»

30.03.21

Спільно з територіальними громадами: Лука-Мелешківська, в особі голови Августовича Богдана Івановича, та Агрономічна, в особі голови Сітарського Сергія Миколайовича, з метою вирішення питань місцевого значення уклали Договір про співробітництво та домовились про участь в конкурсі «Комфортні громади» для реалізації спільного проєкту «Туризм об’єднає наші громади».

Метою реалізації Проєкту є створення сприятливих умов для розвитку туристичного та економічного потенціалу громад шляхом відродження туристичних зон, стимулювання розвитку малого і середнього бізнесу, в тому числі, сільського зеленого туризму.

У процесі співробітництва Сторони зобов’язуються будувати свої взаємовідносини на принципах законності, добровільності, рівноправності, прозорості та відкритості, взаємної вигоди та відповідальності за результати співробітництва.

Перелік заходів в рамках реалізації Проєкту:

- закупка спортивно-туристичного спорядження, інших матеріально-технічних цінностей (село Лука-Мелешківська);

- закупка спортивно-туристичного спорядження, інших матеріально-технічних цінностей (село Агрономічне).

- Вінницька районна рада: забезпечує участь громад в реалізації заходів проєкту та інформаційну роботу серед населення.

У кожній громаді є якісь цікавинки, котрі можуть привернути увагу туристів. Однак для розвитку туризму самих цікавинок замало: потрібні конкретні кроки місцевої влади, щоб люди захотіли приїжджати на відпочинок до села.

Перші кроки та напрацювання є... Бажаємо успіхів у перемозі!

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація