Районний фестиваль української кухні імені Ганни Коваль пройшов в Бохониках

25.06.18

24 червня в селі Бохоники  відбулося районне фольклорне свято української кухні імені Ганни Коваль. В заході взяли участь: голова районної ради Сергій Сітарський, голова районної державної адміністрації Михайло Демченко, Бохоницький сільський голова Ігор Савчук, протоієрей Олег Мельник, провідний методист з фольклору ОЦНТ Тетяна Горбулінська, начальник відділу культури та туризму Альона Романенко і представники територіальних громад району.

Це фольклорне свято проходить уже третій рік поспіль. Його засновник - землячка Ганна Коваль. Саме вона і засновник відомого в Україні та за кордоном народного фольклорного етнографічного гурту «Брикса». Територіальні громади району представили на фестиваль традиційні страви української кухні, на який також приїхали аматорські фольклорні та вокальні колективи закладів культури району, майстри декоративно-прикладного і образотворчого мистецтва продемонструвати свої таланти. Яскраве свято української народної творчості та національної кухні полонило усіх.

Керівники району привітали всіх учасників фестивалю. До щирих слів вітань приєднались й інші почесні гості.

По завершенню свята начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Альона Романенко нагородила дипломами творчі колективи - учасників свята.

Цьогорічне свято, як і завжди, було неперевершеним. Тому, чекаємо наступного року, коли Бохоники знову так гостинно зустрічатимуть гостей і запальні акорди фестивалю звучатимуть все гучніше.

 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація