Районний бюджет 2020 та ще 12 питань розглянуто на засіданні постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку та бюджету

23.12.19

З метою підготовки до 64 сесії районної ради, 21 грудня поточного року проведено засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету. В роботі комісії взяли участь: голова комісії - Юрій Парфенюк, заступник голови комісії - Олександр Мельник,  секретар комісії - Світлана Федорцова та члени комісії: Володимир Болебрух,  Віктор Марущак та Віктор Титко.

Присутніми на комісії були: голова районної ради Сергій Сітарський та його заступник Олексій Плакида, заступник голови райдержадміністрації Олег Бегус, депутат районної ради Михайло Демченко, начальник фінансового управління Вінницької райдержадміністрації Лариса Микитюк, начальник управління праці та соціального захисту населення Вінницької райдержадміністрації Надія Ходацька, головні лікарі КНП первинної та вторинної ланок медицини Вінницького району  Вадим Пасічник та Олександр Кривов’яз, представники структурних підрозділів Вінницької райдержадміністрації та районної ради, працівники виконавчого апарату  районної ради.

Порядок денний комісії за основу прийнятий в кількості 10 питань,  а після змін та доповнень  в цілому затверджено 13 питань порядку денного, які одноголосно винесені на розгляд та затвердження 64 сесії районної ради.

Лариса Микитюк повідомила, що доходи районного бюджету на 2020 рік надійшли в сумі 11 579 110 грн. В результаті перерозподілення зазначеної суми, на комісії поступило дві пропозиції щодо їх перерозподілення, а саме:

Пропозиція 1. 

Кошти додаткової дотації спрямовуються на  енергоносії  закладам охорони здоров’я, покриття незабезпеченості по енергоносіях Вінницької ЦРКЛ в сумі 1642,403 тис.грн. та на виплату зарплати техперсоналу шкіл району, а власні доходи загального фонду спрямовуються на:
- капремонт даху Агрономічної школи – 2153,0 тис.грн.;
- будівництво майданчика в Стадницькій школі – 1507,0 тис.грн.;
- заміну вікон в Пултівецькій школі – 284,0 тис.грн.;
- проведення заходів по культурі – 601,0 тис.грн.;
- будівництво зовнішніх мереж водопостачання в с.Сосонка – 2435,684 тис.грн.;
- будівництво розподільчих мереж і свердловини в с.Малі Крушлинці – 660,0 тис.грн.;
- будівництво водогону с.Ільківка – 120,0 тис.грн.; 
- капремонт мереж вуличного освітлення с.Гавришівка –200,0 тис.грн.;
- збільшення резервного фонду на 1976,023 тис.грн.

Пропозиція 2.

Кошти додаткової дотації спрямовуються на  енергоносії закладам охорони здоров’я, покриття незабезпеченості по енергоносіях Вінницької ЦРКЛ в сумі 1642,403тис.грн  та на виплату зарплати техперсоналу шкіл району, а власні доходи загального фонду спрямовуються на:
 - збільшення резервного фонду на 1976,023 тис.грн.;
 - капремонт даху Агрономічної школи – 2472,835 тис.грн.;
 - будівництво майданчика в Стадницькій школі – 1370,0 тис.грн.;
 - заміна вікон в Пултівецькій школі – 284,0 тис.грн.;
 - будівництво мультифункціонального майданчика – 763,471 тис.грн.;
 - реконструкція покрівлі з влаштуванням скатного даху ЗОШ с.Він.Хутори– 1305,512 тис.грн.;
 - реконструкція будівель Стрижавської школи-ліцей – 1163,866 тис.грн.
 - проведення заходів по культурі – 601,0тис.грн.

За результатами розгляду комісією вирішено одноголосно кошти додаткової дотації спрямувати згідно першої пропозиції. Відповідно до прийнятої відповідної пропозиції, вирішено рекоменудвати фінансовому управлінню Вінницької районної державної адміністрації подати проєкт «Про  районний бюджет Вінницького району на 2020 рік» в новій редакції та підготувати згідно вказаного, відповідний проєкт рішення «Про передачу з районного бюджету місцевим бюджетам міжбюджетних трансфертів на 2020 рік». Після чого вказані проєкти рішення необхідно подати на розгляд та затвердження 64 сесії районної ради 7 скликання, яка відбудеться 24 грудня  2019 року.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація