Спортсмени навчальних закладів Вінницького району позмагалися з бігових видів спорту

17.04.18

16 квітня 2018 року на стадіоні «Олімп» Вінницького національного технічного університету приймали 300 учасників із 30-ох навчальних закладів Вінницького району, які приїхали позмагатися з бігових видів спорту на 100, 200, 400 метрів, змішаній естафеті 4х100м, стрибків в довжину з розбігу, штовханні ядра та метанні малого м’яча.

Відкрити змагання та привітати учасників завітали керівники району голова районної ради Сергій Сітарський та голова райдержадміністрації Михайло Демченко.

Всього на змаганнях розігрувалося 80 медалей в індивідуальному заліку та 6 кубків в командному, окремо для загальноосвітніх шкіл І-ІІ ст. та І-ІІІ ст.

Варто назвати тих, хто на сьогодні є дійсно найсильнішим і найспритнішим серед учнівської молоді району.

Призові місця розподілились наступним чином і чемпіонами району серед шкіл І-ІІІ ступенів стали:

 Біг  100 м

І місце - Цісар Дмитро (Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст.-гімназія), Грищенко Вікторія (Некрасовська ЗОШ І-ІІІ ст.);
ІІ місце – Сідак Степан (Лука-Мелешківська ЗОШ І-ІІ ст.), Поліщук Олександра (Вінницько-Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.);
ІІІ місце- Плахотнюк Андрій (Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст.) та Семенюк Ірина ( Некрасовська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Біг 200 м

І місце - Грищенко Вікторія (Некрасовська ЗОШ І-ІІІ ст.);
ІІ місце: Рабчун Дар’я (Гавришівська СЗШ І-ІІІ ст.);
ІІІ місце: Явна Ірина (Пултівецька СЗШ І-ІІІ ст.).

Біг 400 м

І місце - Плахотнюк Андрій (Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст.);
ІІ місце – Коливайло Богдан ( КЗ «Мізяківсько-Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.);
ІІІ місце – Плахотнюк Петро (Лука-Мелешківська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Стрибки в довжину з розбігу

І місце - Луцишин Олександр (Агрономічненська СЗШ І-ІІІст. та Полонська Даша (Некрасовська ЗОШ І-ІІІ ст.);
ІІ місце – Сташенко Іван (Вороновицька СЗШ І-ІІІ ст.);
ІІІмісце – Лисий Назар ( Степанівський НВК: ЗОШ І-ІІІст.).

Штовхання ядра

І місце – Багнюк Валентин ( Пултівецька СЗШ І-ІІІ ст.);
ІІ місце – Луцишин Олександр ( Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст.);
ІІІ місце – Бабюк Євген (Некрасовська ЗОШ І-ІІІ ст.) та Романенко Володимир (Сосонська СЗШ І-ІІІ ст.).

Метання малого м’яча

І місце – Сташко Анна ( Сосонська ЗОШ І-ІІІ ст.);
ІІ місце – Здебська Дар’я ( НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей смт. Стрижавка);
ІІІ місце – Олійник Марина (НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей смт. Стрижавка).

Естафета (4Х100)

І місце - Лука-Мелешківська ЗОШ І-ІІІ ст.;
ІІ місце – Медвеже-Вушківська СЗШ І-ІІІст.;
ІІІ місце - Некрасовська ЗОШ І-ІІІ ст.

Чемпіонами та призерами району серед шкіл І-ІІ ступенів стали:

Біг  100 м

І місце - Сорока Ілля та Кучеренко Дуніта (КЗ «Великокрущлинецька ЗОШ І-ІІ ст-ДНЗ»;
ІІ місце - Ярова Вікторія (Ільківська ЗОШ І-ІІ ст.) та Колесник Нікіта (Зарванецька ЗОШ І-ІІ ст.);
ІІІ місце – Рябошапко Марина ((Побережнянський НВК: ЗОШ І-ІІ ст.) та Самсонов Денис (Лаврівська СЗШ І-ІІ ст.)

Біг 200 м

Кучер Ольга (Побережнянський НВК: ЗОШ І-ІІ ст.).

Біг 400 м

Колесник Нікіта (Зарванецька ЗОШ І-ІІ ст.).

Стрибки в довжину з розбігу

І місце - Сорока Ілля (КЗ «Великокрушлинецька ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ») та Ярова Вікторія (Ільківська ЗОШ І-ІІ ст.);
ІІ місце – Романенко Ярослав ( Стадницька СЗШ І-ІІ ст.) та Кучеренко Дуніта (КЗ «Великокрушлинецька ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»);
ІІІ місце – Ломович Віталій та Ковальчук Юлія  (Лаврівська СЗШ І-ІІ ст.).

Штовхання ядра

І місце – Петров Дмитро (Стадницька СЗШ І-ІІ ст.);
ІІ місце – Шуркін Максим (Великокрушлинецька ЗОШ І-ІІ ст.);
ІІІ місце – Самсонов Денис (Лаврівська СЗШ І-ІІ ст.).

Метання малого м’яча

І місце – Звірик Євгенія ( Іванівська СЗШ І-ІІІ ст.);
ІІ місце – Мороз Марина  (Стадницька СЗШ І-ІІ ст. );
ІІІ місце – Бондар Тетяна (Зарванецька ЗОШ І-ІІ ст.).

Естафета (4Х100)

І місце - КЗ «Великокрущлинецька ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»;
ІІ місце – Ільківська ЗОШ І-ІІ ст.;
ІІІ місце - Зарванецька ЗОШ І-ІІ ст.

За підсумками всіх видів випробувань в загальнокомандному заліку переможцями та призером стали:

Серед СЗШ І-ІІІ ст.

І місце - Некрасовська ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель фізичної культури Закусило М.І.);
ІІ місце – Лука-Мелешківська ЗОШ І-ІІ ст. (вчитель фізичної культури Базалицький М.Ю.);
ІІІ місце - НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей смт.Стрижавка (вчитель фізичної культури Дідик Володимир Петрович).

Серед СЗШ І-ІІ ст.

І місце – КЗ «Великокрушлинецька ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ (вчитель фізичної культури Кравчук П.О.);
ІІ місце - Ільківська ЗОШ І-ІІ ст.(вчитель фізичної культури Кравець Б.І.);
ІІІ місце – Іванівська СЗШ І-ІІІ ст. (вчитель фізичної культури Гребенюк С.В.).

По завершенню змагань  юні спортсмени, що вибороли призові місця в індивідуальному заліку з усіх видів програми були нагородженні грамотами, медалями та грошовими сертифікатами від управління праці та соціального захисту населення, відділу освіти Вінницької РДА, Вінницької районної організації ВФСТ «Колос». Кубками відзначені команди-переможці і призери змагань.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація