Прозвітували про діяльність культурної галузі: збереження та розвиток культурної спадщини району - були і є головними приорітетами роботи

01.03.19

28 лютого 2019 року відбулась підсумкова нарада працівників закладів культури Вінницького району. У роботі наради взяли участь: голова районної ради Сергій Сітарський, голова районної державної адміністрації Михайло Демченко, голова районного комітету профспілки працівників культури Надія Колесник, директори, художні керівники, керівники клубних формувань, бібліотечні працівники, керівники районних установ культури.

Прозвітувала про підсумки роботи культурно-освітніх установ протягом 2018 року Альона Романенко, зазначивши, що робота закладів культури району зосереджувалась на забезпеченні належних умов для культурного розвитку, задоволення культурних, інформаційних, освітніх, духовних і естетичних потреб мешканців територіальних громад району. Зазначила, що протягом року закладами культури району було проведено ряд культурно-дозвіллєвих заходів, народних свят, звичаїв та обрядів, тематичних вечорів, концертів, вечорів відпочинку для молоді, конкурсно-розважальних програм.

Також про пророблену роботу за минулий рік доповіли: художній керівник Малокрушлинецького сільського будинку культури Віталій Яворський,  завідуюча бібліотекою-філією с. Вінницькі Хутори Тетяна Савчук, директор Стрижавської дитячої музичної школи Людмила Степанчук та директор Вороновицького музею історії авіації та космонавтики Віктор Демяненко.

Керівники району Сергій Сітарський та Михайло Демченко привітали працівників відділу культури з плідною роботою, побажали в подальшому такої ж гарної роботи та багато досягнень, прославляючи наш Вінницький район.

Аби відзначити кращих працівників культурної галузі голова районного комітету профспілки працівників культури Надія Колесник озвучила Постанову ради відділу культури і туризму та райкому профспілки працівників культури «Про підсумки роботи закладів культури Вінницького району за 2018 рік». Спочатку начальник відділу культури і туризму Альона Романенко вручила обласні нагороди - Дипломи управління культури і мистецтв Вінницької ОДА за участь в обласному конкурсі «Кращий за професією», а потім перейшли до відзначення районними нагородами - грамотами відділу культури і туризму та райкому працівників культури. Кращих працівників відзначили за такі особисті, вагомі досягнення та здобутки 2018 року, як активну організацію культурно-дозвілевої роботи, розвиток дитячої самодіяльної художньої творчості, відродження фольклорної спадщини, автентичних свят та обрядів, організацію дозвілля для дітей та молоді, за високий, професійний рівень районних культурно-мистецьких заходів, за співпрацю з органами місцевого самоврядування, за змістовну організацію масової роботи в бібліотеці з читачами, за активну участь в районних та обласних виставках образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва та інші здобутки.   

На завершення ще раз подякували за гарну роботу протягом минулого року, побажали успіхів, процвітання та нових злетів і здобутків на попереду. Жіночу половину привітали з наступаючим святом 8 Березня з побажаннями гарного настрою, кохання, натхнення та творчих досягнень.  

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація