Проводили перевірку якості надання соціальних послуг

30.11.18

Працівниками територіального центру постійно проводиться контроль за якістю надання соціальної послуги догляду вдома пенсіонерам, інвалідам та хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги.

Відповідно до графіків перевірок роботи соціальних робітників та планів роботи відділення соціальної допомоги вдома протягом листопада завідувачем відділення соціальної допомоги вдома та соціальним робітником Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради проведено перевірку якості надання соціальних послуг в селах Сокиринці, Лаврівка, Агрономічне та Переорки. Під час перевірки працівниками територіального центру також були надані консультації в сфері соціального захисту населення.  

За наслідками перевірки встановлено, що соціальні робітники належно виконують свої функціональні обов’язки. Вони піклуються про підопічних, своєчасно доставляють їм продукти харчування, ліки, прибирають в будинках, на подвір’ї, допомагають по господарству, носять воду, оплачують комунальні послуги, оформляють документи на житлові субсидії, доглядають під час хвороби.

Підопічні висловлюють щиру подяку соціальним робітникам за розуміння, милосердя та допомогу.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація