Провели звітну нараду з соціальними працівниками

21.01.19

15 січня 2019 року у приміщені Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради відбулась робоча нарада із соціальними робітниками територіального центру.

Під час проведення наради розглянуто питання про підсумки роботи відділення соціальної допомоги вдома за 2018 рік та пріоритетні напрямки роботи на 2019 рік на надання якісних соціальних послуг підопічним, яке проводила завідувач відділенням соціальної допомоги вдома Форманчук О.М. 

У даній нараді взяла участь заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Вінницької районної державної адміністрації Задворна В.І., яка провела інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо змін в законодавстві та порядку призначеня субсидії на житлово-комунальної послуги, тверде паливо та скраплений газ.

На завершення наради завідувач відділення зазначила, що особливу увагу потрібно приділяти питаню забезпечення якісного надання соціальних послуг підопічним, уважного вивчення їх проблемних питань та пошуку варіантів їх вирішення.

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація