Провели звітну конференцію та переобрали голову ГО «Вінницька місцева організація ВФСТ «Колос»

06.12.19

29 листопада 2019 року відбулась звітно-виборча Конференція Вінницької районної організації ВФСТ «Колос» за звітний період з 2014 по 2019 роки.

На Конференцію прибуло 33 делегати. На захід прибули запрошенні гості: Мороз Володимир Пилипович - заступник голови райкому профспілки АПК; П’ятак Михайло Миколайович - Голова районної профспілки працівників освіти; Плакіла Олексій Олексійович – заступник голови районної ради; Августович Богдан Іванович - секретар Лука-Мелешківської ОТГ; Заводян Андрій Олександрович - директор КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради; Багрій Тетяна Петрівна - головний спеціаліст відділу усиновлення та сімейної форми виховання служби у справах дітей Вінницької ОДА».

Голова районної організації ВФСТ «Колос» Родіон Юсумбелі прозвітував про роботу за 5 років, досягнення та плани на наступний період. Доповідь, яку він підготував, була виконана на високому рівні. З представленої доповіді було зрозуміло, що задля розвитку та процвітання  фізичної галузі в районі, очільник районної організації ВФСТ «Колос»  докладає максимум зусиль.

На Конференції в Порядку Денному були підняті такі питання, як затвердженяСтатуту Громадської організації» Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» єдиним та загальнообов’язковим для Вінницької місцевої організації ВФСТ «Колос» та зміну найменування Громадська організація «Вінницька районна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України» на Громадська організація «Вінницька місцева організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

Слово для виступу та надання оцінки за звітний період 2014-2019 року було надано:
- Войтюк Наталії Станіслівівні;
- Остапчуку Андрію Анатолійовичу;
- П‘ятаку Михайлу Миколайовичу;
- Плакіді Олексію Олексійовичу;
- Марингевичу Віталію Віталійовичу;
- Морозу Володимиру Пилиповичу;
- Августовичу Богдану Івановичу;
- Мохнику Вадиму Андрійовичу.

Всі одноголосно надали позитивну оцінку роботи громадської організації під керівництвом Родіона Юсумбелі.

Отже, по регламенту конференції після звіту про роботу організації присутні мали переобрати очільника на наступні п’ять років. В ході голосування всі 33 делегати без заперечень, одноголосно проголосували за повторне обрання головою Юсумбелі Родіона Андрійовича. Отже, на наступні п’ять років головою  ГО «Вінницька місцева організація ВФСТ «Колос»  було знову обрано Родіона Юсумбелі.

В цілому, звітна конференція пройшла в конструктивній та діловій атмосфері.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація