Провели засідання профспілкової організації працівників освіти Вінницького району та відзначили найкращих

05.05.18

Сьогодні, 05 травня, в приміщенні Вінницької районної ради відбулось засідання Ради районної організації профспілки працівників освіти і науки, приурочене відзначенню Дня міжнародної солідарності трудящих, в якому взяли участь голова районної ради Сергій Сітарський, голова райдержадміністрації Михайло Демченко, начальник відділу освіти райдержаадміністрації Світлана Томусяк, начальник управління праці і соціального захисту Надія Ходацька та голови первинних профспілкових організацій освітян Вінницького району.

Головуючим засідання був голова ВРОППО Михайло П’ятак, який ознайомив присутніх про діяльність Вінницької районної організації профспілки працівників освіти і науки, про забезпечення безоплатного підвезення педагогів та підвищення надбавки за престиж, про закінчення навчального  року та дії профспілки по забезпеченню положень колдоговорів, про зміни в порядку призначення субсидій, про виконання річного плану роботи районної організації профспілки щодо проведення семінарів, про хід виконання районної Програми «Оздоровлення 2018» та про рішення обласної орагнізації профспілки №24 від 22.03.18р. щодо перевірки ВРОППО. 

Під час обговорення перших двох питань керівники району проінформували про те, що профспілкові звернення щодо забезпечення стовідсоткового безоплатного підвезення педагогів та підвищення надбавки за престиж до 25% були розглянуті та обговорені на засіданнях комісій районної ради. Проте, виконання вимог профспілки потребує значних фінансових витрат і на даний час таких коштів  в районному бюджеті немає.

Начальник відділу освіти Вінницької РДА Світлана Томусяк проінформувала профспілчан про закінчення навчального року та вжиті відділом освіти заходи щодо забезпечення в повному обсязі виплати відряджень, допомоги на оздоровлення та відпускних.

Голова районної організації профспілки Михайло П'ятак запропонував направити на забезпечення вимог профспілки кошти із залишків освітньої субвенції за 2017 р.

За результатами обговорень члени Ради профспілки прийняли відповідні рішення.

Начальник управління праці і соціального захисту Ходацька Н.П. проінформувала про суттєві зміни в порядку призначенні житлових субсидій.

Після основного порядку денного були обговорені різні нагальні питання.

По завершенню обговорень кращих 22-х працівників первинних профспілкових організацій навчальних закладів Вінницького району за сумлінну працю, активну профспілкову діяльність та з нагоди 1 Травня, дня Міжнародної солідарності трудящих було нагороджено Грамотами ВРОППО, які були вручені керівниками Вінницького району Сергієм Сітарським та Михайлом Демченком. 

Святковий настрій учасникам засідання створив вокальний гурт «Заграй» із с. Сосонка.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація