Провели засідання постійної комісії з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення

10.10.18

9 жовтня 2018 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення.

В роботі постійної комісії брали участь члени постійної комісії: Ігор Федчишин (голова постійної комісії), Микола Шамалюк, Лілія Гаврилюк, Володимир Поліщук, Людмила Мазай, Валентин Настоящий, Михайло Демченко.

Також присутніми на комісії були: заступник голови районної ради - Олексій Плакида, головний лікар Вінницької ЦРКЛ – Олександр Кривов’яз, юрисконсульт КНП "Вінницький ЦПМСД" – Діна Козинець, представник ТОВ «ВІНПРОМБУД», заступник голови Вінницької РДА – Олег Бегус.

На порядок денний комісії було винесено 12 питань: 2 розпорядження, 8 проектів та 2 листа.

На початку засідання до порядку денного було додано 2  додаткових питання: «Про розгляд листів №01-15/1459 та 01-15/1458 від 09.10.2018 року від відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації», а також питання «Про внесення змін до Контракту №18 з Головним лікарем Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Пасічником В.В. від 21.04.2017 року».

За результатами засідання комісії 6 проектів одноголосно винесено на 48 сесію районної ради 7 скликання, яка відбудеться 18.10.2018., 3 проекти винесено на 49 сесію районної ради 7 скликання, так як дані проекти не пройшли процедуру оприлюднення на веб-порталі Вінницької районної ради згідно чинного законодавства України. Розгляд листа від ТОВ «ВІНПРОМБУД» вирішили перенести на наступне засідання комісії з метою додаткового вивчення. Скаргу від Рубеля О.В. взяли до відома і доручили виконавчому апарату районної ради надіслати копію скарги головному лікарю ЦРКЛ Кривов’язу О.Л. з проханням надати письмові пояснення з приводу піднятих у даній скарзі питань.

Бурхливе обговорення викликало питання «Про реорганізацію Вінницької ЦРКЛ в Комунальне некомерційне підприємство «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради. За рішенням комісії дане питання перенесли на наступне засідання комісії з метою додаткового опрацювання.

Розпорядження «Про надання дозволу Вінницькій центральній районній клінічній лікарні Вінницької області на укладання договору оренди майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району» та «Про продовження терміну дії договорів оренди майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району» члени комісії погодили, але по першому розпорядженню доручили головному лікарю ЦРКЛ Олександру Кривов’язу детально обговорити з власником ТОВ «ВІНПРОМБУД» питання про те, яке саме медичне обладнання буде розміщено в орендованому приміщенні.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація