Провели позачергову 71 сесію районної ради 7 скликання

02.11.20

Остання чергова сесія вже відбулась, але залишились нагальні питання, які необхідно вирішити. Отож, 29 жовтня поточного року депутатський корпус Вінницької районної ради зібрався на позачергову 71 сесію районної ради. Депутатів, як на минулій сесії зареєструвалось чимало - 28 обранців, адже з’явилась ще одна можливість принести користь жителям Вінницького району, прийнявши важливі рішення.

Головуюча на сесії Тетяна Закревська на початку традиційно привітала з Днем народження депутатів районної ради, які відсвяткували його в міжсесійний період, та ознайомила з інформацією в блоці оголошень.

Далі, по визначеній процедурі, перейшли до сесійних питань, яких за місяць назбиралось 23.

Розпочали із внесення змін до районної Програми забезпечення виконання рішень судів на 2017-2020 роки. Далі затвердили розпорядження голови районної ради та договора на передачу видатків, прийняли рішення щодо встановлення доплат та преміювання керівників комунальних закладів та установ.

Розглядаючи питання затвердження фінансових планів медичних закладів первинної та вторинної ланки, депутати прийняли позитивне рішення лише для Вінницької ЦРКЛ, після чого прийняли рішення про утворення статутного капіталу КНП «Вінницька ЦРКЛ».

Потім депутати районної ради затвердили звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2020 року та зміни до нього. Основні зміни до районного бюджету стосувались виділення коштів на закупівлю ШВЛ-апарату високого класу для Вінницької ЦРКЛ в сумі 700,0 тис.грн.,на забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров'я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-COV-2, за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» на суму 467,11 тис.грн. За рахунок іншої субвенції з обласного бюджету виділено кошти на суму 132,957 тис. грн. на компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян.  

Далі був прийнятий блок рішень, які стосувались майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, а саме, щодо оренди та списання індивідуально визначеного майна.

Позитивні рішення були прийняті по земельних питаннях: депутатський корпус затвердив проєкти землеустрою щодо встановлення (зміни) меж смт. Вороновиця та села Дорожне Вінницького району.

Не дивлячись на те, що це вже може бути завершальна сесія цього скликання, народні обранці з 23 питань порядку денного не прийняли рішення з 6 питань: не затвердили фінансовий план КНП «Вінницький районний медичний ЦПМСД»; Статут, структуру та чисельність працівників КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників», звіти про незалежну оцінку майна, рішення щодо зарахування невід’ємних поліпшень в рахунок орендної плати (капітального ремонту).

Ще депутати не погодили виплату щорічної грошової винагороди директору КЗ «Мізяківсько-Хутірський НВК:ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ Вінницького району Вінницької області». Це питання вже вдруге виносилось на розголяд сесії і стало найскандальнішим питанням. На пленарне засідання прибули батьки учнів та представники педагогічного колективу цього навчального закладу, голова профспілки працівників освіти Михайло П’ятак, які відстоювали кожний свою сторону. Батьки виступали не те що, за відміну грошової винагороди, а взагалі за зміну керівника навчального закладу. Колеги, відділ освіти та голова профспілки навпаки ж виступали в підтримку керівника навчального закладу. Розділились думки з цього питання і в депутатів: одні підтримували виплату грошової винагороди в розмірі 100%, інші - голосували за 50%. Тож, загалом, жодного рішення із зазначеного питання прийнято не було і тепер подальша доля цього питання невідома.         

Після всіх питань порядку денного депутати намагались повернутись до повторного голосування всіх невирішених питань, але для прийняття позитивних рішень, на жаль, не вистачило кворуму.

На завершення очільниця районної ради Тетяна Закревська подякувала депутатському корпусу за плідну роботу протягом скликання, побажала всім успіхів в подальшому на депутаській ниві, але вже в об’єднаних територіальних громадах, на благо своїх громад. На згадку кожен депутат отримав символічні подарунки: ручку з написом «Вінницька районна рада 2020» та значок Вінницького району.  

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація