Провели позачергову 63 сесію Вінницької районної ради

17.12.19

За ініціативи Вінницької районної державної адміністрації 16 грудня 2019 року під головуванням очільника районної ради Сергія Сітарського відбулась позачергова 63 сесія Вінницької районної ради 7 скликання.

На початку засідання голова районної ради Сергій Сітарський за особистий внесок в розбудову місцевого самоврядування та з нагоди відзначення 7 грудня Дня місцевого самоврядуваннявручив Почесні грамоти депутатам районної ради Марії Гудзь та Миколі Поліщуку з грошовими винагородами.

Після невеликого блоку вітань депутати перейшли до затвердження порядку денного та розгляду питань. Порядок денний складався з семи питань. Питань не багато, в основному - це були бюджетні питання, які на кінець бюджетного року потребували вирішення.

Розпочали розгляд порядку денного з питання «Про зарахування невід’ємних поліпшень в рахунок орендної плати (капітального ремонту)», яке вже не вперше виноситься на розгляд сесії і вкотре викликало суперечливі обговорення серед депутатського корпусу. Але цього разу депутатами прийнято позитивне рішення.

Затвердивши зміни до районної Програми забезпечення виконання Вінницькою районною державною адміністрацією повноважень, делегованих Вінницькою районною радою та інших повноважень на 2019-2021 роки, перейшли до блоку бюджетних питань.

Розпочали із прийняття рішення про передачу міжбюджетних трансфертів на 2019 рік з районного бюджету місцевим бюджетам Мізяківсько-Хутірської, Стадницької та Некрасовської сільських рад аби завершити розпочаті роботи на соціальних об’єктах. Потім, депутатами одноголосно було підтримано рішення «Про передачу з районногобюджету місцевим бюджетам міжбюджетних трансфертів на 2020 рік», яким з районного бюджету передаються місцевим бюджетам на наступний рік кошти для забезпечення діяльності дошкільних навчальних закладів району та дошкільного відділення Медвідського НВК-ЗОШ І ст.-ДНЗ, для забезпечення діяльності сільських та селищного закладів культури, на оплату праці з нарахуваннями педагогічним працівникам шкільного відділення Медвідського НВК-ЗОШ І ст.-ДНЗ. Адже на часі формування та затвердження місцевих бюджетів на 2020 рік.

Після прийняття рішення «Про співфінансування об’єктів, які будуть реалізовуватись за рахунок коштів державного бюджету у 2019 році», депутати перейшли до останнього і найголовнішого питання позачергової 63 сесії районної ради - Про внесення змін до рішення 52 сесії районної ради 7 скликання №779 від 20 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік».

Завдяки прийнятим змінам:
- виділено кошти на забезпечення безкоштовними ліками хворих на цукровий та нецукровий діабет;
- надано субвенції з місцевих бюджетів на надання пільг та житлових субсидій населенню району;
- надано субвенцію з місцевого бюджету на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом «гроші ходять за дитиною», оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім'ї патронатного вихователя за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету;
- надано субвенцію з місцевого бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я в районі;
- виділено кошти длязабезпечення співфінансування з районного бюджету по об’єктах, які фінансуються за рахунок коштів державного бюджету (придбання шкільного автобуса, будівництво мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту, реконструкція будівель НВЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей смт.Стрижавка, що реалізується за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку);
- виділено кошти для закупівлі будівельних матеріалів і електрообладнання  для клубу с.Переорки; на завершення робіт по капітальному ремонту будівлі Стадницької ЗОШ І-ІІ ст. зі зміною покрівлі та утепленням фасадів; на проведення робіт з монтажу пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу для Будинку культури с.Стадниця та на проведення робіт по протипожежному захисту приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини с.Некрасове;
- інше.

Зміни прийнято, тепер головне - вчасно використати виділені кошти. Адже попереду робота над формуванням та затвердженням місцевих бюджетів на 2020 рік. 

 

З прийнятими рішеннями можна ознайомитись на веб-порталі
районної ради в розділі

Рішення районної ради - 7 скликання - 63 сесії (позачергова)

 

 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація