Провели перше засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КЗ «Широкогребельський НВК: ЗОШ Іст.-ДНЗ»

04.04.19

Сьогодні, 04 квітня 2019 року, відбулось перше засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КЗ «Широкогребельський НВК: ЗОШ Іст.-ДНЗ».

Відповідно до рішення 56 сесії районної ради 7 скликання від 12.03.2019р. №883 «Про проведення конкурсу назаміщення вакантної посади директора КЗ  «Широкогребельський НВК: ЗОШ І ст. – ДНЗ» відділом освіти районної державної адміністрації 13 березня 2019 року було оголошено конкурс на заміщення вищевказаної вакантної посади. Протягом 20 календарних днів, до 01 квітня 2019 року, бажаючі особи могли подати відповідні документи для участі в конкурсі на посаду керівника освітнього закладу. Документи подав всього один кандидат. Отже, сьогодні, на першому установчому засіданні члени конкурсної комісії зібрались аби вирішити організаційні питання та розглянути подані документи.

В засіданні взяли участь відповідно до затвердженого складу наступні члени конкурсної комісії: голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, голова постійної комісії Вінницької районної ради з питань освіти, культури, духовного відродження, сім’ї, молоді, соціального захисту населення та охорони здоров’я Тетяна Закревська, начальник відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації Світлана Томусяк, начальник юридичного відділу апарату Вінницької районної державної адміністрації Ольга Форостяна, голова ради Вінницької районної організації профспілки працівників освіти Михайло П’ятак, секретар Широкогребельської сільської ради Галина Разборська та завідувач Центру навчально-інформаційного забезпечення закладів освіти Вінницького району Антоніна Табанюк.

Для початку обрали голову конкурсної комісії - начальника відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації Світлану Томусяк та секретаря комісії - завідувача Центру навчально-інформаційного забезпечення закладів освіти Вінницького району Антоніну Табанюк.

Далі перейшли до перевірки поданих документів та прийняття рішення про допущення до участі у конкурсі. Члени комісії ознайомилися з пакетом документів на відповідність установленим законодавством вимогам,визначеним у Положенні про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньоїосвіти, затвердженого рішенням 55 сесії районної ради від 21.02.2019 року №866 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти». Претендентом на посаду керівника освітнього закладу є колишній вчитель початкових класів КЗ «Широкогребельський НВК: ЗОШ І ст. – ДНЗ» Петер Ларіса Анатоліївна, яка пропрацювала на посаді вчителя початкових класів з 1986 року по 2017 рік і була звільнена у зв’язку зі скороченням штату працівників. За словами членів комісії Ларіса Петер має гарний авторитет не лише серед вчителів, а й серед жителів села Широка Гребля, адже за роки роботи проявила високий рівень професійної підготовки та креативний підхід до навчання й виховання молодого покоління. Розглянувши подані документи, члени комісії одноголосно ухвалили ріщення про допущення претендента Ларіси Петер до участі у конкурсі. Інформацію про допущення претендента на посаду буде оприлюднено на веб-сайті відділу освіти районної державної адміністрації. Після чого відповідно до вимог конкурсу не менше, ніж за п’ять днів до конкурсу кандидата на посаду повинні ознайомити із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу.

Потім на черзі проведення і самого конкурсу, який планується на 19 квітня 2019 року в залі засідань районної ради.Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами письмового іспиту на знання законодавства, перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання та публічної, відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Після проведення конкурсу до 23 квітня повинно бути прийнято рішення про переможця та надані рекомендації засновнику протягом трьох робочих днів призначити на посаду керівника освітнього закладу та укладасти з ним строковий трудовий договір. Отже, сподіваємось, до кінця квітня поточного року КЗ «Широкогребельський НВК: ЗОШ Іст.-ДНЗ» матиме нового господаря.            

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація