Провели нараду по підготовці до Всеукраїнських олімпіад у Вінницькому районі

26.10.18

Днями голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський прийняв участь в нараді з головами ОТГ, яка відбулась в кабінеті голови Вінницької районної державної адміністрації Михайла Демченка. Метою зібрання було питання по співпраці відділу освіти райдержадміністрації з відділами освіти ОТГ.

В нараді також взяли участь заступник голови райдержадміністрації Олег Бегус, начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Томусяк, директор Вінницького районного методичного центру закладів освіти Олена Наскальна, голови Вороновицької, Якушинецької, Луко-Мелешківської, Сокиринецької ОТГ та їх начальники відділів освіти, а також керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Щороку з метою виявлення творчої та обдарованої молоді відділом освіти райдержадміністрації проводяться Всеукраїнські предметні олімпіади. Станом на сьогодні Положення про проведення олімпіад є чинним і зміни в даному документі не вносились.

Таким чином, відділи освіти ОТГ не мають повноважень проводити зазначені конкурси в себе на місцях.

Отже, основний акцент наради був на тому, щоб жодна дитина не була позбавлена права взяти участь в олімпіадах. Тобто діти, які навчаються в закладах загальної середньої освіти в ОТГ повинні брати участь в олімпіадах, які проводяться відділом освіти райдержадміністрації.

Також під час наради обговорювались фінансові питання щодо надання субвенції з ОТГ до районного бюджету, зокрема на надання послуг комунальній установі «Вінницький районний методичний  центр закладів освіти» Вінницької районної ради.

Кожен з представників ОТГ висловили свою думку щодо подальшої співпраці з районом.

За результатами дискусій голова райдержадміністрації Михайло Демченко наголосив на тому, що основний орієнтир для усіх повинен бути спрямований в першу чергу на дитину.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація