Провели ХХІ звітно-виборну конференцію Вінницької районної організації профспілки працівників освіти

24.10.19

23 жовтня 2019 року в залі засідань Вінницької районної ради відбулась ХХІ звітно-виборна конференція Вінницької районної організації профспілки працівників освіти.

В конференції взяли участь голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, голова Вінницької районної державної адміністрації Михайло Демченко, начальник відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації Світлана Томусяк, голова та заступник голови Вінницької обласної організації профспілки працівників освіти і науки Михайло П'ятак та Світлана Горобець, начальник відділу освіти і культури Лука - Мелешківської сільської ради  Ірина Сорока та керівники закладів освіти.

На конференцію прибули 80 делегатів від 36 закладів освіти району, 17-ти закладів освіти Вороновицької, Лука-Мелешківської, Сокиринецької, Якушинецької ОТГ та 3-х комунальних установ. Серед делегатів були і освітяни двох навчальних закладів Тиврівського району – Яришівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Яришівського ДНЗ «Журавлик», трудові колективи яких виявили бажання долучитися до районної профспілкової організації.

В своєму виступі голова Вінницької районної державної адміністрації Михайло Демченко подякував районній профспілці освітян за активне відстоювання інтересів працівників галузі освіти. Він запевнив, що районна влада і надалі буде надавати пріоритет освітянській галузі.

Голова районної ради Сергій Сітарський відзначив, що депутатський корпус ради завжди підтримував ініціативи та звернення від освітянської профспілки.

Перед початком конференції відбулось нагородження грамотами обкому освітянської профспілки тих голів профспілкових організацій, які обирались три і більше терміни. Також голова районної організації профспілки освітян Михайло П'ятак вручив подяки за плідну співпрацю з Профспілкою освітян, змістовне соціальне партнерство голові Вінницької районної  ради  Сергію Сітарському, голові Вінницької районної державної адміністрації Михайлу Демченкові та начальнику відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації Світлані Томусяк.

В своїй звітній доповіді Михайло П'ятак та делегати під час виступів зосередились на основних викликах, які вирішувала районна профспілка освітян за останні 5 років. За даними моніторингу, що постійно проводить обком профспілки, Вінницький район та усі ОТГ мають одні з кращих показників оплати праці серед освітян області.

Відзнаки та грамоти ЦК та обкому профспілки  за оздоровлення членів профспілки та їх дітей, правозахисну роботу, перемоги в обласному конкурсі первинних профспілкових організацій, обласних змаганнях з туристичного багатоборства та за програмою обласної профспілкової Спартакіади – це також підсумки роботи за звітний період.

Начальник відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації Світлана Томусяк охарактеризувала співпрацю з профспілкою освітян, як спільну роботу по поліпшенню якісних складових умов праці освітян.

За результатами голосування головою Вінницької районної організації профспілки працівників освіти втретє обрано Михайла П'ятака, заступником голови – голову первинної профспілкової організації Лука-Мелешківського ДНЗ «Веселка» Віту Сідак. Її та голову профкому Якушинецького ліцею Бровченко Л.Д. делеговано до складу обкому профспілки.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація