Провели 67 засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності та законності

17.09.20

Сьогодні, 17 вересня 2020 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, гласності, діяльності рад, органів місцевого самоврядування, законності та правопорядку.

В роботі постійної комісії взяли участь: Борис Саюк (голова постійної комісії), Василь Катілов (заступник голови постійної комісії),  Василь Гуменюк (секретар постійної комісії) та Володимир Єфімов. 

Також присутніми на комісії були заступник голови районної ради Олексій Плакида, позаштатний радник голови райдержадміністрації Михайло Чухрій, заступник керівника Вінницької місцевої прокуратури Людмила Карманчук та працівники виконавчого апарату районної ради Анжеліка Храпко та Інна Заєць.

На порядок денний комісії було винесено 8 питань: шість проєктів рішень та листи.

Всі проєкти рішень майже без змін одноголосно були винесені на чергову 70 сесію районної ради, яка відбудеться 29 вересня 2020 року. Виконавчому апарату районної ради було доручено доопрацювати один проєкт рішення «Про надання основної щорічної відпустки заступнику голови районної ради Плакиді Олексію Олексійовичу з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення» у зв’язку зі зміною дати та тривалості відпустки заступника голови районної ради.

Що стосується листів, постійною комісією було розглянуто наступне. Спочатку розглянули лист Вінницької обласної Ради від 26.08.2020 року №207-20-1198 щодо звернення депутатів Вінницької обласної Ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права посадових осіб місцевого самоврядування на соціальні гарантії та пенсійне забезпечення та копію листа Комітету соціальної політики та захисту прав ветеранів з відповіддю на зазначене звернення. Далі розглядали листи Інституту Політичної Освіти від 18.06.2020 року щодо участі у спільній заяві міських, селищних, сільських голів, голів об’єднаних територіальних громад, місцевих депутатів, експертів з питань децентралізації влади та місцевого розвитку та сайту Порятунок села щодо звернення до Верховної Ради України та Центральної Виборчої Комісії з вимогою виконати приписи ч.3 ст.141 Конституції України та призначити чергові вибори сільських, селищних, міських рад та їх голів на 25 жовтня 2020 року.

За результатами розгляду всі листи взято до відома.

 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація