Провели 50 сесію районної ради - депутатами прийнято 34 рішення

23.11.18

22 листопада під головуванням очільника ради Сергія Сітарського проведено чергову 50 сесію Вінницької районної ради 7 скликання, в роботі якої взяли участь: керівник Вінницької міської прокуратури Сергій Гайду, представник СБУ Євгеній Рибак, депутат обласної Ради Сергій Кривешко, голова райдержадміністрації Михайло Демченко, начальники відділів та управлінь Вінницької райдержадміністрації, керівники комунальних установ, закладів, організацій та підприємств, служб району, сільські, селищні голови та ОТГ, ініціативні групи сіл Агрономічного та Писарівки, представники ЗМІ.

Розпочали засідання, не порушуючи традицій, з привітань. Очільники району з нагоди 50-річчя та за багаторічну співпрацю зі спортивною галуззю вручили редактору Комунальної організації «Редакція Вінницької регіональної газети «Подільська зоря» Вінницької районної ради» Федору Бежнару грамоту та спортивний подарунок.

Приємну новину повідомила депутат Лілія Гаврилюк, яка проінформувала що дитячий творчий колектив «Сонечко» із Агрономічного здобув гран-прі та два перших місця на міжнародному конкурсі «Краківська осінь». Подякувала керівникам району та депутатському корпусу за сприяння та надання фінансової допомоги.

Потім з подякою за співпрацю до голови районної ради Сергія Сітарського, голови райдержадміністрації Михайла Демченка, депутатського корпусу та сільських, селищних голів звернулась Деснянський селищний голова Галина Обливач. Адже з30 листопада селище Десна, відповідно до прийнятих рішень, увійде до складу Вінницької міської ОТГ.

Традиційно продовжили вітаннями депутатів, які відсвяткували свої дні народження в міжсесійний період. Після чого перейшли до порядку денного, який затвердили без змін та доповнень в кількості - 34 питання.

Розглядаючи питання депутати затвердили нові Програми та внесли зміни до вже існуючих. Також, затвердили розпорядження голів районної ради та райдержадміністрації, прийнятих в міжсесійний період. Приймали рішення по передачі майна з спільної власності територіальних громад сіл,селищ району у комунальну власність, затвердили Статут КНП «ВІнницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради та технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Загалом на сесії депутатами районної ради розглянуто та обговорено 34 питання порядку денного, по яких з незначними змінами та доповненнями прийнято 34 рішення.     

 

З прийнятими рішеннями можна ознайомитись на веб-порталі 
районної ради в розділі

Рішення районної ради - 7 скликання - 50 сесії 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація