Провели 112 засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку та бюджету, на якому розглянули 9 питань

21.08.19

20 серпня 2019 року проведено чергове засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету. В роботі комісії взяли участь: голова комісії - Юрій Парфенюк, секретар комісії - Світлана Федорцова та члени комісії: Володимир Болебрух, Віктор Марущак, Віктор Титко та Віктор Шмігель.

Присутніми на комісії були: голова районної ради - Сергій Сітарський, заступник голови Вінницької рда - Олег Бегус, заступник начальника-начальник бюджетного фінансового управління Вінницької районної державної адміністрації – Наташа Нечипоренко, представник ТОВ «Нейромед» - Олександр Нагорний, юрист КНП «Вінницький районний ПМСД» Вінницької районної ради – Діна Козинець, начальник відділуорганізаційного, інформаційного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату  районної ради - Анжела Храпко.

На розгляді порядку денного загалом розглянули 9 питань, із них  розглянуті проекти рішення - 7, які  одноголосно винесені на розгляд чергової сесії. За результатами розглянули лист  Гавришівської сільської ради з районого бюджету в сумі 6,1 тис.грн. на встановлення блискавко-захисного пристрою в приміщення медичної амбулаторії ЗПСМ в с.Гавришівка вирішено направлено до фінансового управління Вінницької районної державної адміністрації для внесення в реєстр першочергових звернень щодо виділення коштів з районного бюджету за підсумками перевиконання районного бюджету.

По результатах розгляду проекту розпорядження «Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік» комісією погоджено з подальшим затвердженням на сесії районної ради.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація