Інформуємо про роботу районної комісії по розгляду клопотань на отримання жителями району пільгового довгострокового кредиту

15.12.17

Розпорядженням голови районної ради №3 від 18.01.2016 року створена Комісія по розгляду клопотань на отримання жителями району пільгового довгострокового кредиту. Протягом поточного 2017 року проведено 11 засідань та розглянуто 11 заяв жителів Вінницького району щодо надання клопотань перед Комунальною організацією «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» для отримання довгострокових кредитів на придбання житла, прибудову чи на реконструкцію житлових будинків. 

За результатами розгляду 11 заяв Комісією вирішено рекомендувати голові Вінницької районної ради Сергію Сітарському клопотати за надання пільгового довгострокового кредиту 10 жителям району перед Комунальною організацією «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву».

Також, хотілось би зазначити, що постійно за ініціативи голови районної ради виділяються кошти з районного бюджету до обласного для співфінансування «Регіональної програми індивідуального житлового будівництва «Власний дім».

В 2017 році кошти спрямовувались з районного до обласного бюджету у вигляді інших субвенцій відповідно до помісячного розпису в сумі 300,0 тис.грн.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація