Проведено засідання постійної комісії районної ради з питань з питань освіти, культури, духовного відродження, сім`ї, молоді, соціального захисту населення та охорони здоров’я

13.07.17

12 липня 2017 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань з питань освіти, культури, духовного відродження, сім`ї, молоді, соціального захисту населення та охорони здоров’я.

В роботі постійної комісії взяли участь члени постійної комісії Юзвенко Лілія (заступник голови постійної комісії), Марценюк Людмила (секретар постійної комісії), Лариса Земелева.

Також на засіданні постійної комісії були присутні: заступник голови Вінницької районної ради Олексій Плакида, представники виконавчого апарату районної ради, заступник голови Вінницької районної державної адміністрації Олег Бегус, заступник головного лікаря Вінницької ЦРКЛ з охорони материнства і дитинства Валерій Щербань, головний лікар Вінницької ЦРКЛ Кривов’яз Олександр, головний лікар Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітраної допомоги» Вінницької районної ради Пасічник Вадим.

На розгляд комісії було винесено десять питань.

Питання, які розглядалися на засідання постійної комісії стосувалися зняття з контролю рішень районної ради, внесення змін до районної Програми розвитку фізичної культури і спорту у Вінницькому районі на 2017-2018 роки та затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період,які були винесені на розгляд чергової сесії районної ради 7 скликання.

На засідання постійної комісії було обговорено і винесено на розгляд чергової сесії районної ради питання «Про затвердження Положення  про встановлення надбавок до заробітної плати за високі досягнення у праці учителям, які підготували призерів обласних олімпіад».

Також були розглянуті листи районної організації профспілки працівників освіти і науки №47 від 23.06.2017 року, №53 від 23.06.2017 року та №55 від 26.06.2017 року.

В ході обговорення було вирішено лист Вінницької районної організації профспілки працівників освіти і науки №47 від 23.06.2017 року взяти до відома у зв’язку з тим, що рішенням сесії Хижинецької сільської ради Сокиринецької об’єднаної територіальної громади були передані кошти на погашення заборгованості педагогам і також технічному персоналу 91 тис. грн.

Також при обговоренні листа Вінницької районної організації профспілки працівників освіти і науки №53 від 23.06.2017 року було вирішено звернутися до голови Вінницької районної державної адміністрації Демченка Михайла Івановича щодо внесення змін до рішення  19 сесії районної ради 7 скликання №390 від 22 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік», а саме, надання дозволу головним розпорядникам бюджетних коштів на прийняття рішень про збільшення штатної чисельності працівників бюджетних установ в тих випадках, де є збільшення класів, площ рішенням сесії районної ради.

При обговоренні листа Вінницької районної організації профспілки працівників освіти і науки №55 від 26.06.2017 року членами постійної комісії було прийнято рішення винести на розгляд чергової сесії районної ради питання «Про затвердження Положення  про встановлення надбавок до заробітної плати за високі досягнення у праці учителям, які підготували призерів обласних олімпіад» та звернутися до постійної комісії районної ради з питань соціально - економічного розвитку та бюджету і фінансового управління Вінницької райдержадміністрації щодо можливості виділення коштів для виплати надбавки до заробітної плати за високі досягнення у праці учителям, які підготували призерів обласних олімпіад з нового навчального року.

На розгляд постійної комісії були винесені листи Вінницької центральної районної клінічної лікарі №158 від 04.06.2017 року та №157 від 29.07.2017 року.

В ході розгляду листа Вінницької центральної районної клінічної лікарі №158 від 04.06.2017 року було прийнято рішення взяти його до відома.

При обговоренні листа Вінницької центральної районної клінічної лікарі №157 від 04.06.2017 року членами постійної комісії було прийнято рішення доручити головному лікарю Вінницької центральної районної клінічної лікарні звернутися до головного лікаря Комунального закладу «Вінницької районний медичний центр первинної медико-санітраної допомоги» Вінницької районної ради  про виділення посади.

Також був розглянутий лист Вінницького районного військового комісаріату №1130 від 11.07.2017 року і прийнято рішення доручити головному лікарю Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітраної допомоги» Вінницької районної ради підготувати проект рішення щодо внесення зміни в структуру і чисельність Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітраної допомоги» Вінницької районної ради та розробити Положення про відбір кандидатів на навчання у Вінницькому національному медичному університеті ім. Пирогова.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація