Проведено урочистості до 27 - ї річниці незалежності України!

21.08.18

21 серпня поточного року в районному Будинку Культури с.Вінницькі Хутори, відбулось відзначення у Вінницькому районі 27 -ї річниці незалежності України, на урочистості запрошені та зяли участь у святкуванні  голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, голова районної державної адміністрації Михайло Демченко, їх заступники, депутати районної ради 7 скликання - Тетяна Закревська, Валентин Настоящий, Микола Шамалюк, начальники та працівники відділів та управлінь райдержадміністрації та райради, представники районних служб, підприємств та організацій, шкільних, позашкільних та дошкільних навчальних закладів, медичних установ, будинків культури, бібліотек,  учасники АТО, волонтери, керівники та працівники сільських та селищних рад й громадськість краю. Першим до привітань долучився голова райдержаадміністрації - Михайло Демченко, продовжив вітати голова районної ради -  Сергій Сітарський та зазначив, що багато поколінь українців могли про це хіба що мріяти. Нам, сьогоднішнім українцям, дано долею шанс в такий період жити. Жити - як? Жити, як Людина, як Громадянин, як Українець.
Безумовно, ці роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас - випробовуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті - на здоровий глузд. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України в змозі поліпшити життя у своїй власній державі. 
Багато чого в нашій країні зараз викликає подив. Багато чого - обурення. Є чим пишатися, є що виправляти, є що вдосконалювати. Перш за все завжди слід пам'ятати, що змінити світ можна тільки змінивши себе.
Від усієї душі бажаємо Вам, Вашим рідним та колегам міцного здоров'я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу. Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а Ваша плідна робота буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

Затим за вагомий внесок в розбудову незалежної, демократичної, унітарної держави, професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків та з нагоди 27-річчя Незалежності України Почесними грамотами Вінницьких районних державної адміністрації та ради, грошовими преміями та квітами було нагороджено депутатів районної ради - Тетяну Закревську, Олександра Мельника, Валентина Настоящого, Миколу Шамалюка та  найкращих представників підприємств, організацій та установ району.

 

 

 

Також очільники району привітали бійців, котрі брали участь в антитерористичній операції. Присутні, стоячи, зі сльозами на очах, аплодували та дякували кожному воїну, який піднімався на сцену. Адже саме завдяки цим мужнім чоловікам, які ціною власного життя та здоров’я боронили та боронять наше майбутнє, ми маємо можливість спокійно жити, працювати та навчатися.

Поіменно згадали кожного краянина, котрий, оберігаючи державні кордони, віддав своє життя за мир та спокій й хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх героїв, котрі загинули в полум’ї сучасної війни.

Після завершення офіційної частини на глядачів чекала яскрава та патріотична концертна програма за участю творчих колективів сіл та селищ району, підготовлена спеціалістами відділу культури та туризму Вінницької РДА. Українські та світові, народні й сучасні пісні, запальні хореографічні постановки, інструментальні номери, колоритні мелодії звучали зі сцени.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація