Проведено спільне засідання Громадських Рад

04.07.18

Цими днями відбулося спільне засідання Громадської ради при районній раді та райдержадміністрації під керівництвом голів рад Людмили Якименко і Олександра Мельника. В роботі взяв участь голова райдержадміністрації Михайло Демченко.

На розгляд учасників зібрання були винесені наступні питання:

1. Про внесення змін до складу Громадськихрад при Вінницькій районній раді та районній державній адміністрації.
2. Про підготовку до відзначення 27-ї річниці Незалежності України.
3. Різне.

По першому питанню головуючий Олександр Мельник зазначив, що відбулася зміна керівника «Спілки офіцерів силових структур та інших військових формувань», відтепер обов’язки голови виконує Анатолій Іванович Боднар. Саме його делеговано до Громадської ради при Вінницькій районній раді. Анатолій Іванович має чималий досвід роботи в різних галузях, займає активну суспільно-політичну позицію і відповідно в Громадській раді  якісно буде виконувати покладені завдання.

Кандидатура Анатолія Боднара була підтримана одноголосно членами Громадської ради.Також, його було обрано заступником голови Громадської ради при Вінницькій районній раді.  

По другому питанню обговорювали кандидатуру для нагородження Почесною грамотою з нагоди відзначення 27-ї річниці Незалежності України. Відтак, вирішено більш детально вивчити кандидатури і в телефонному режимі надіслати повідомлення. Також активно долучитися до проведення заходів до Дня Незалежності України.

В різному член Громадської ради при Вінницькій районній раді Людмила Грабова порушила тему проведення оптимізації  первинної ланки медичної галузі району.

На засіданні було прийнято рішення звернутися з листом до головного лікаря КНП «Вінницький районний медичний центр  первинної медико-санітарної допомоги» Вадима Пасічника з проханням надати інформацію про хід медичної реформи первинної ланки та про календарний план проведення оптимізації структури та штатного розпису мережі. Також, щоб були викладені пропозиції щодо подальшого  працевлаштування працівників, функціонування ФАПів, АЗПСМ, які знаходяться на території Вінницького району в частині їх оперативного управління, належного утримування та подальшої роботи існуючого медичного персоналу.  

Наступне спільне засідання Громадської ради при райдержадміністрації та районній раді заплановано на першу декаду вересня.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація