Проведено семінар-нараду з сільськими, селищними головами та головами ОТГ

26.03.18

23 березня, під керівництвом очільників районної ради Сергія Сітарського та районної державної адміністрації Михайла Демченка проведено семінар-нараду із сільськими, селищними головами та головами ОТГ по питаннях: будівництва комплексу по знешкодженню ТПВ біля с.Людавка Жмеринського району; впровадження автоматизованого ведення погосподарського обліку з використанням Системи електронної обробки інформації місцевих рад; про оподаткування нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки; про     добровільне об’єднання територіальних громад району; про організацію весняної акції з благоустрою та санітарної очистки населених пунктів; про організацію призову до лав Збройних Сил України; про виконання Програми фізичної культури і спорту на 2017-2018 роки.

Директор Департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради Володимир Ніценко розповів про будівництво комплексу по знешкодженню побутових відходів біля с. Людавка Жмеринського району та звернувся до сільських, селищних голів та голів ОТГ з проханням розглянути свої перспективи щодо здійснення виконання ЗК «Про відходи» в частині сортування і перероблення ТВП та запросив до співпраці.

Про впровадження автоматизованого ведення погосподарського обліку у сільських, селищних радах, в об’єднаних територіальних громадах з використанням Системи електронної обробки інформації місцевих рад поінформувала присутніх начальник управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області Ірина Воронова. Вона розповіла, що в даній електронній системі видно зведену інформацію по місцевій раді, персоніфікацію обліку землі, налаштування довідок, реєстрація/зняття реєстрації членів домогосподарств, автоматичне формування файлу реєстрації/зняття з реєстрації та ін.

Заступник начальника, начальник Вінницького управління Головного управління ДФС у Вінницькій області Ігор Бондар доповів про оподаткування нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки.

Радник з питань децентралізації Вінницького Центру розвитку місцевого самоврядування Євгеній Шаповалов надав інформацію щодо ситуації в області по добровільному об’єднанню територіальних громад району. Навів приклади доприєднання до існуючих ОТГ, зокрема зауважив, що до Якушинецької ОТГ мають бажання приєднатися села Некрасово Вінницького району та Дашківці, Лукашівка та Іскриня Літинського району.

Про організацію весняної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів Вінницького району доповів завідувач сектору інфраструктури управління економіки Вінницької РДА Юрій Глушенок. Він закликав усіх присутніх долучитися до суботника з благоустрою «За чисте довкілля» 31 березня  2018 року.

Військовий комісар Вінницького районного військового комісаріату Сергій Іванов поінформував про організацію призову до лав Збройних Сил україни – весна 2018 року.

Голова районної організації ВФСТ «Колос» Роман Юсумбелі доповів про виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017- 2018 роки. Він подякував голові райдержадміністрації Михайлу Демченку та голові районної ради Сергію Сітарському за те, що підтримують фізичну галузь.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація