Проведено пленарне засідання 55 сесії районної ради

22.02.19

21 лютого 2019 року під головуванням очільника ради Сергія Сітарського відбулось пленарне засідання 55 сесії Вінницької районної ради 7 скликання, в роботі якої взяли участь: депутати обласної Ради Геннадій Мазур, Олександр Масленніков та Сергій Кривешко, заступник керівника Вінницької місцевої прокуратури Людмила Карманчук, голова райдержадміністрації Михайло Демченко, начальники відділів та управлінь Вінницької райдержадміністрації, керівники комунальних установ, закладів, організацій та підприємств, служб району, сільські, селищні голови та ОТГ та представники ЗМІ.

Розпочали засідання, не порушуючи традицій, з нагороджень. Очільники району Сергій Сітарький та Михайло Демченко спільно з головою ГО «Вінницька районна федерація футболу» Олександром Мельником нагородили кращих гравців та команди-переможці Чемпіонату Вінницького району з футзалу сезону 2019 року грамотами Вінницької райдержадміністрації, Вінницької районної ради, ГО «Вінницька районна федерація футболу» та Вінницької районної організації ВФСТ «КОЛОС», кубками, медалями та подарунками. Золото Чемпіонату виборола команда с. Вінницькі Хутори «Вільна Громада», футболісти якої, брати Олександр та Юрій Попенки, стали ще й кращими гравцями Чемпіонату Вінницького району з футзалу сезону 2019 року.  За активну участь, постійну допомогу, сприяння розвитку футболу на підвідомчій території та вагомий внесок у розбудову галузі фізичної культури і спорту грамотою було нагороджено Вінницько-Хутірського сільського голову Валерія Кравченка. Друге місце в чемпіонаті отримала команда селища Стрижавки «Нива», а третє місце - команда села Сосонки «Десна». 

Продовжили нагородження начальник управління Державної служби України у надзвичайних ситуаціях у Вінницькій області Руслан Шевчук та начальник районного управління Державної служби України у надзвичайних ситуаціях Микола Оніщук, які за плідну співпрацю зі Службою порятунку Вінниччини та вагомий особистий внесок у її розвиток вручили Подяки голові районної ради Сергію Сітарському, голові райдержадміністрації Михайлу Демченку та Вороновицькому селищному голові Олександру Ковіньку. А саме, подякували за те, що рятувальникам пожежної частини ДПРЧ-17 смт.Вороновиця було закуплено 28 комплектів форменого одягу нового зразка, на які було виділено 99 тис. грн. з районного бюджету, також у 2018 році будо виділено з районного бюджету  кошти  у розмірі 100 тис.грн. для здійснення утеплення навчально-тренувального комплексу пожежно-рятувальної частини смт. Вороновиця. Вороновицьким селищним головою Олександром Ковіньком було вручено сертифікат на суму 100 тис.грн. для закупівлі металочерепиці для перекриття даху.

Урочиста частина нагороджень на 55 сесії районної ради була насиченою. Тож продовжив нагородження заступник голови районної ради Олексій Плакида, який вручив голові районної ради Сергію Сітарському нагороди за участь у VIII Всеукраїнському проекті «Місцеве самоврядування. Народні обранці»: орден «За вірність народу України», Почесну грамоту «За вагомий внесок у становлення, розбудову та процвітання України» та книгу Пошани «Місцеве самоврядування. Народні обранці». Цьогоріч в проекті Вінницький район представляли голова Вінницької районної ради, Стадницький сільський голова Владислав Яклюшин, Писарівський сільський голова Дмитро Науменко, Стрижавський селищний голова Таїсія Короленко та Хижинецький сільський голова Сокиринецької ОТГ Лариса Мельничук, які поділились здобутками та історіями успіху своїх громад. За плідну роботу на благо громад та всієї держави Вінницьку районну раду та сільські ради, які приймали участь у конкурсі, відзначені вже зазначеними нагородами 24 січня 2019 року під час урочистого засідання в Будинку офіційних прийомів Уряду м. Києва.

Після нагороджень та офіційного відкриття сесії до депутатів звернувся голова фракції ВО «Свобода» Володимир Болебрух з проханням вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні піснею «Пливе кача», оскільки саме напередодні, 20 лютого вся Україна вшановувала пам'ять героїв Майдану. 

 

Першим і основним питанням сесії розглянули звіт голови Вінницької районної державної адміністрації Михайла Демченка про роботу районної державної адміністрації за 2018 рік по здійсненню делегованих районною радою повноважень. Голова райдержадміністрації проінформував про здобутки та виконані роботи протягом 2018 року, детально зупинившись на кожній сфері соціально-економічного розвитку району, проінформувавши і по питанню виконання Стратегії розвитку Вінницького району за 2018 рік. Звітуючи про виконані роботи, Михайло Демченко також окреслив найближчі плани  2019 року. 

По завершенню звіту у депутатів районної і обласної ради виникло ряд запитань, які стосувались земельних питань, розвитку тваринництва, проведення ремонтних робіт, виконання проекту «Доступні ліки», безробіття та створення нових робочих місць та інше. Запитання та відповіді інколи переходили в бурхливі та емоційні дискусії. Але, обговоривши питання та затвердивши представлений звіт голови Вінницької районної державної адміністрації, депутати перейшли до розгляду наступних питань порядку денного.

 

За результатами голосувань не по всіх питаннях порядку денного були прийняті позитивні рішення. Тому, після його розгляду було запропоновано провести переголосування по питаннях «Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькому районі на 2019-2020 роки», «Про внесення змін до комплексної Єдиної правоохоронної Програми Вінницького району на 2019-2022 роки» , «Про надання дозволу управлінню Державної казначейської служби України у Вінницькому районі Вінницької області на використання в 2019 році залишку коштів субвенції наданої з районного бюджету в 2018 році», «Про звільнення Настоящого Валентина Анатолійовича з посади директора Комунального підприємства «Саланг» Вінницької районної ради».

Питання «Про звільнення Настоящого Валентина Анатолійовича з посади директора Комунального підприємства «Саланг» Вінницької районної ради» викликало бурхливі обговорення і, навіть після повторного переголосування по даному питанню не було прийнято позитивного рішення. Питання депутати відправили на доопрацювання.   

Загалом під час сесії депутатами районної ради розглянуто та обговорено 32 питання порядку денного, по яких з незначними змінами та доповненнями прийнято 28 рішень.     

 

З прийнятими рішеннями можна ознайомитись на веб-порталі
районної ради в розділі

Рішення районної ради - 7 скликання - 53 сесії 

 

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація