Проведено пленарне засідання 45 сесії районної ради

18.07.18

В ході підготовки до пленарного засідання чергової 45 сесії районної ради проведено засідання постійних комісій районної ради з питань освіти, культури, духовного відродження, сім’ї, молоді, соціального захисту населення та охорони здоров’я, з питань соціально-економічного розвитку та бюджету.

За результатами роботи постійної комісії з питань освіти, культури, духовного відродження, сім’ї, молоді, соціального захисту населення та охорони здоров’я на розгляд пленарного засідання винесено два додаткових питання: «Про затвердження в новій редакції Статуту Дитячого будинку «Родинний дім» та «Про припинення Дитячого будинку «Родинний дім» шляхом ліквідації».

Постійною комісією районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету рекомендовано доповнення до проекту рішення «Про внесення змін до рішення 37 сесії районної ради 7 скликання № 384 від 21 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік».

Після засідань постійних комісій головою районної ради було проведено засідання президії, в результаті якого до порядку денного рекомендовано включити три додаткових питання: «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Супруна Юхима Михайловича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області», «Про затвердження в новій редакції Статуту Дитячого будинку «Родинний дім» та «Про припинення юридичної особи Дитячого будинку «Родинний дім» шляхом ліквідації».

Не відходячи від традицій, пленарне засідання сесії розпочали з вручення нагород: грамот, подяк, кубків учасникам, призерам, переможцям 11 районного чемпіонату з футболу сезону 2017-2018 років Першої Ліги та Прем’єр-Ліги. Не оминули увагою суддів та кращих гравців. За вагомий особистий внесок в розбудову державності була вручена Почесна грамота Вінницької облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди 22-ї річниці Конституції України Депутату Ларисі Земелєвій. 

 

Далі під керівництвом голови районної ради Сергія Сітарського продовжили пленарне засідання сесії, в якому взяли участьголова райдержадміністрації Михайло Демченко, начальники відділів та управлінь Вінницької райдержадміністрації, керівники комунальних установ, закладів, організації та підприємства Вінницької районної ради, служб району, сільські, селищні голови, голови ОТГ, представники ЗМІ. В роботі сесії взяли участь 29 депутатів районної ради.

Після реєстрації та ознайомлення депутатів з листами стосовно звернень районної ради перейшлидо затвердження порядку денного. З доповненнями після постійних комісій та президії районної ради порядок денний затверджено в кількості 55 питань.

При розгляді питань порядку денного увага депутатів була зосереджена на таких питаннях, як «Про внесення змін до Програми приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вінницького району на 2018 - 2019 роки», «Про звільнення ТОВ «Нейромед В» від сплати орендної плати» та земельні питання, які стосувались затвердження технічних документацій по земельних ділянках, розташованих на території Стадницької сільської ради. Деякі з цих питань були поставлені на переголосування, проте в результаті по питанню «Про внесення змін до Програми приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вінницького району на 2018 - 2019 роки» та 8 земельних питаннях позитивні рішення так і не були прийняті.

Загалом, на сесії депутатами районної ради розглянуто та обговорено 55 питань порядку денного, по яких з незначними змінами та доповненнями прийнято 46 рішень.     

 

З прийнятими рішеннями можна ознайомитись на веб-порталі
районної ради в розділі

Рішення районної ради - 7 скликання - 45 сесії 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація