Проведено пленарне засідання 39 сесії районної ради - розглянуто 38 питань

27.02.18

22 лютого поточного року в залі засідань Вінницької районної ради під керівництвом голови районної ради Сергія Сітарського відбулась 39 сесія районної ради. В пленарному засіданні взяли участь депутати обласної ради Олександр Масленніков та Сергій Кривешко,голова райдержадміністрації Михайло Демченко, його заступник Олег Бегус, начальники відділів та управлінь Вінницької райдержадміністрації, керівники комунальних установ, закладів, організації та підприємства Вінницької районної ради, служб району, сільські, селищні голови, працівники Вінницької центральної районної клінічної лікарна та представники ЗМІ. В роботі сесії взяли участь 29 депутатів районної ради.

Не порушуючи гарної традиції, пленарне засідання сесії розпочали з привітань за підтримку спортивної галузі району. Голова Вінницької районної організації ВФСТ «Колос» Родіон Юсумбелі повідомив, що аматорська волейбольна команда захищала честь району на теренах області і потрапила у фінал. За вагомий особистий внесок та спонсорську допомогу очільники району Сергій Сітарський та Михайло Демченко вручили подяки директору ТОВ «Солодка Мрія»Побережній Наталії, Писарівському сільському голові Дмитру Науменку. Медалями «За відродження України» за громадську позицію, мужність, патріотизм, спрямованість на об’єднання громадян та сприяння в розбудові спортивно-фізкультурної галузі нагородили директора ТОВ «Ковінько-Ковбаси» Людмилу Яворську та приватного підприємця Вячеслава Дармороса. Родіон Юсумбелі також висловив подяку керівникам району та депутатському корпусу за постійну підтримку та небайдужість до спортивної галузі району.

Далі голова районної ради надав слово для оголошення Вороновицькому селищному голові Олександру Ковіньку, який звернувся до депутатів районної ради з проханням розглянути можливість передачі Палацу Грохольських-Можайських в комунальну власність селищної ради, оскільки в ньому розміщуються комунальні установи Вороновицької селищної ради, які утримуються за рахунок коштів селищного бюджету. Сергій Сітарський зауважив. що дане питання можливо буде розглянути лише після повного завершення проекту з Євросоюзом.     

Потім до присутніх звернулась депутат районної ради Людмила Мазай з проханням допомогти молодій родині зі Стрижавки, яка опинилась в складних життєвих обставинах.

Продовжуючи блок оголошень, перед присутніми виступила представник ініціативної групи села Медвеже Вушко щодо невиконання сільським головою Павліною Роздайбідою своїх повноважень. За результатами обговорення дане питання вирішили винести на розгляд наступного засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, гласності, діяльності рад, органів місцевого самоврядування, законності та правопорядку.

Згідно рішення постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, духовного відродження, сім’ї, молоді, соціального захисту населення та охорони здоров’я було надано слово начальнику відділу освіти райдержадміністрації Світлані Томусяк для інформування депутатів по ситуації в Агрономічненській СЗШ І-ІІІ ст., яка розгладалась на минулій сесії. Доповідаючи, начальник відділу освіти повідомила, що на сьогоднішній день питання з паливом в школі вирішено: відділом освіти укладено договір на постачання палива, яке постачається в школу майже щоденно і на даний час в школі є близько 30 тонн паливних брикетів. Очільник районної ради після інформування порадив відділу освіти звернути увагу на якість паливних брикетів, адже мешканці села скаржаться на викиди з котельні.        

Наостанок перед присутніми виступив депутат районної ради Віктор Шмігель з інформацією про роботу Народних депутатів України Олександра Домбровського та Олексія Порошенка, чим викликав жваве обговорення серед депутатів.   

Після блоку оголошень депутати, перейшли до затвердження порядку денного сесії, до якого додатково згідно рекомендацій постійних комісій районної ради дев’ять питань включили, а одне виключили. 

Розгляд питань порядку денного розпочався зі звіту голови Вінницької районної державної адміністрації Михайла Демченка про роботу районної державної адміністрації за 2017 рік по здійсненню делегованих районною радою повноважень. Після звіту та перегляду відеоролику про Вінницький район, Михайло Демченко надав відповіді на запитання. Після чого депутатами було підтримано звіт та ухвалено позитивне рішення.

Детальніше про звіт за посиланням: http://vinrda.bird7.nest.vn.ua/news/ostanni-novyny/zvit-holovy-vinnytskoi-rda-mykhaila-demchenka-shchodo-pidsumkiv-sotsialno-ekonomichnoho-rozvytku-raionu-za-2017-rik-ta-osnovni-zavdannia-na-2018-rik

Після звіту голови райдержадміністрації депутати перейшли до розгляду питання, яке на сьогодні бентежить багатьох. Це питання по визначенню кандидатур по включенню до складу Госпітальної ради Північного госпітального округу від Вінницької районної ради. Спостерігати за прийняттям даного рішення на пленарне засідання прийшли представники профспілки та керівний склад Вінницької центральної районної клінічної лікарні. В результаті прийняття рішення до складу Госпітальної ради були включені: глова районної ради Сергій Сітарський, головний лікар Вінницької ЦРКЛ Олександр Кривов’яз та депутат районної ради Лариса Земелева.   

Неоднозначними були думки депутатів під час розгляду питання «Про підтримку звернення депутатів Могилів-Подільської районної ради 7 скликання стосовно знесення пам'ятника Тарасу Шевченку на площі Героїв Небесної Сотні». Всі погодились, що вирішення питань стосовно знесення чи встановлення пам’ятників на території міста Вінниці відноситься до виключної компетенції Вінницької міської ради. В результаті голосування не вистачило голосів для підтримки зазначеного звернення.      

Бурхливі обговорення у депутатів виникли і при розгляді питань «Про приватизацію об’єктів спільної власності територіальних громадсіл, селищ Вінницького району» та «Про надання дозволу ТОВ «Нейромед В» на здійснення невід’ємних поліпшень (капітального ремонту) частини приміщення загальною площею 74,4 м.кв., що знаходиться на першому поверсі будівлі господарського корпусу за адресою: м.Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 92». В результаті рішення були прийняті шляхом переголосування.

Загалом, на сесії депутатами районної ради розглянуто та обговорено 38 питань порядку денного, з яких 4 рішення не було підтримано, а по 34 питаннях прийняті позитивні рішення.     

З прийнятими рішеннями можна ознайомитись на веб-порталі 
районної ради в розділі

Рішення районної ради - 7 скликання - 39 сесії

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація