Проведено підсумкову нараду працівників закладів культури Вінницького району

05.03.18

Днями відбулася підсумкова нарада працівників закладів культури Вінницького району. У роботі наради взяли участь: голова районної державної адміністрації Михайло Демченко, голова районної ради Сергій Сітарський, голова районного комітету профспілки працівників культури Надія Колесник, директори, художні керівники, керівники клубних формувань, бібліотечні працівники, керівники районних установ культури.

Прозвітував про підсумки роботи культурно-освітніх установ протягом 2017 року Володимир Мазур.

Володимир Петрович у своєму виступі розповів про те, що робота закладів культури району зосереджувалась на забезпеченні належних умов для культурного розвитку, задоволення культурних, інформаційних, освітніх, духовних і естетичних потреб мешканців територіальних громад району.

Зазначив, що протягом року закладами культури району було проведено ряд культурно-дозвіллєвих заходів, народних свят, звичаїв та обрядів, тематичних вечорів, концертів, вечорів відпочинку для молоді, конкурсно-розважальних програм.

Також про пророблену роботу за минулий рік доповіли: директор Вінницької районної централізованої бібліотечної системи Тетяна Мазур, директор Зарванецького сільського будинку культури Віта Степанова, директор Луко-Мелешківської дитячої школи мистецтв Сергій Стахов та директор Вороновицького музею історії авіації та космонавтики Віктор Демяненко.

Постанову ради відділу культури і туризму та райкому профспілки працівників культури «Про підсумки роботи закладів культури Вінницького району за 2017 рік» озвучила голова районного комітету профспілки працівників культури Надія Колесник.

Керівники району привітали працівників відділу культури з плідною роботою, побажали в подальшому такої ж гарної роботи та багато досягнень, прославлючи наш Вінницький район.  

За підсумками роботи у 2017 році грамотами відділу культури і туризму та райкому працівників культури було відзначено кращі заклади культури району, а також кращих викладачів шкіл естетичного виховання.

 

За матеріалами сайту 
Вінницької РДА

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація