Проведено підсумковий семінар з головами первинних ветеранських організацій

26.12.19

Наприкінці грудня 2019 року, напередодні новорічно-різдвяних свят, керівником Вінницької районної організації ветеранів України Петром Василиничем проведено семінар з головами первинних організацій ветеранів, на якому підведені підсумки річної роботи районної та первинних організацій, визначені і нагороджені кращі керівники. На семінарі було присутнє районне керівництво - заступник голови районної ради Олексій Плакида та заступник голови райдержадміністрації Олег Бегус.

Керівники подякували всім головам первинних організацій за плідну роботу протягом року, привітали з наступаючими новрічними та різдвяними святами та побажали всім здоров’я, щастя, родинного затишку, благополуччя, миру, злагоди та усіляких гараздів.

Після вітань заступники Олексій Плакида та Олег Бегус відзначили грамотами кращих голів первинних організацій: Бондар Зою Андріївну (с.Писарівка), Глущенка Петра Кириловича (с.Хижинці), Присяжнюка Федора Лук’яновича (с. Оленівка).

Після вітань на позитивній ноті перейшли до обговорення нагальних питань діяльності ветеранської організації. Були визначені основні напрямки діяльності ветеранських організацій на наступний рік - це розробка і реалізація комплексних програм; проведення заходів, спрямованих на соціальний захист ветеранів, інвалідів, пенсіонерів, всіх людей поважного віку; надання в межах можливого допомоги членам первинних ветеранських організацій у поліпшенні житлових умов, медичному, побутовому та іншому обслуговуванні; здійснення благодійних заходів, акцій милосердя спільно із депутатськими корпусами та місцевими органами самоврядування.

Також, серед важливих завдань, які стоять перед районною організацією ветеранів визначили ще і такі: сприяти поліпшенню медичного обслуговування, забезпечення ліками ветеранів війни, праці, дітей війни; не залишати одиноких з їхніми проблемами і хворобами наодинці; приймати участь в патріотичному та національному вихованню молоді на кращих традиціях старших поколінь, поваги до батьків, збереження спадкоємності поколінь; здійснювати заходи щодо збереження і підтримки в гарному стані пам’ятників захисникам Вітчизни. І це ще далеко не всі завдання, які стоять перед головами первинних ветеранських організацій.

Серед питань, яке хвилювало присутніх, було також і земельне питання. Але обговоривши, вирішили найближчим часом провести зібрання ветеранів первинних організацій і почути думку населення щодо продажу земель сільськогосподарського призначення.

На завершення розглянули питання про підписку Вінницької регіональної газети «Подільська зоря» для населення району похилого віку. Відмітили, що активно працюють і надають допомогу керівники підприємств, організацій, депутати різних рівнів в таких громадах, як Бохоницька, Вінницько-Хутірська, Гавришівська, Стрижавська, Якушинецька та Вороновицька ОТГ. Особливу вдячність очільник організації Петро Василинич висловив депутату обласної Ради Олександру Масленнікову, який вже не один рік постійно турбується ветеранів і здійснює підписку Вінницької регіональної газети «Подільська зоря».           

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація