Проведено нараду з сільськими, селищними головами, головами ОТГ та секретарями рад

05.03.20

04 березня під керівництвом голови районної ради Сергія Сітарського та заступника голови райдержадміністрації Олега Бегуса проведено семінар-нараду із сільськими, селищними головами та головами ОТГ, секретарями рад та депутатами районної ради по нагальних питаннях: укладаннядоговорів про медичне обслуговування населення сільських, селищних рад та об’єднаних територіальних громад,монетизація пільг та субсидій, виконання місцевих бюджетів та інше.

По питанню укладання договорів про медичне обслуговування населеннядоповідав представник ініціативної групи від КНП «Вінницька ЦРКЛ» Вінницької районної ради Казимир Закревський. Дане питання є дуже актуальним, адже з 01 квітня 2020 року заклади вторинної медичної допомоги переходять на нову модель фінансування внаслідок укладання договору з Національною службою здоров’я України, якою передбачається, що Програма медичних гарантій запрацює в повному обсязі. Йдеться про медичні послуги, які держава гарантує пацієнту безоплатно. Так, державою визначено певний перелік послуг, які будуть безплатними для населення, але для повноцінного забезпечення коштів, які виділятиме НСЗУ не вистачить. Тому Казимир Закревський звернувся до ОТГ з проханням про виділення коштів з місцевих бюджетів з метою забезпечення надання пакету медичних послуг на належному рівні. Пояснював ситуацію з фінансуванням і головний лікар КНП «Вінницька ЦРКЛ» Олександр Кривов’яз, і його заступник Тетяна Катілова. По даному питанню існує дуже багато запитань, на які немає відповідей. Тож по даному питанню виникло тривале і бурхливе обговорення.

Продовжив семінар заступник військового комісара Вінницького районного військового комісаріату Сергій Курілов, який доповів про ситуацію з виконанням завдання по призову громадян на строкову військовуслужбу.Розповів, які виникають складнощі та які обов’язки покладені на органи місцевого самоврядування.

Про завдання щодо забезпечення виконання місцевих бюджетів у 2020 році доповідала начальник фінансового управління Вінницької райдержадміністрації Лариса Микитюк.  Розповіла про виконання зведеного бюджету району по власних доходах за 2 місяці 2020 року.  За січень-лютий 2020 року до загального фонду зведеного бюджету району надійшло 31 199,904 тис.грн  власних доходів (без урахування трансфертів), при плані на січень-лютий 2020 року  27198,372тис.грн, що складає 114,7%.

Про зміни в оформленні пільг та субсидій інформувала начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Надія Ходацька, яка детально роз’яснила саме про монетизацію пільг та субсидій.

Заступник начальника Вінницького районного сектора ГУ ДСНС України у Вінницькій області Сергій Цьомик розповів про підготовку до весняно-літнього періоду та основні заходи, які необхідно вжити для забезпечення нормальної техногенної та пожежної безпеки на території Вінницького району.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація