Проведено нараду з керівниками комунальних закладів, установ та підприємств

02.06.20

01 червня 2020 року головою районної ради Тетяною Закревською проведено нараду з керівниками комунальних підприємств, закладів та установ щодо обговорення нагальних питань.

В нараді взяли участь заступник голови районної ради Олексій Плакида, директор КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Андрій Заводян, директор КЗ «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Олена Оцвера, головний лікар КНП «Вінницька ЦРКЛ» Вінницької районної ради Олександр Кривов’яз, головний лікар КНП «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Вадим Пасічник, завідувач «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради Микола Скоробогач, директор КУ «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Олена Наскальна, директор Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради Олена Кривошеєва та головний бухгалтер установи, працівники виконавчого апарату районної ради: Дмитро Часовських, Світлана Рубіжанська та Марина Романенко.

Керівники комунальних підприємств, закладів та установ розповіли про особливості своєї роботи в період карантину, зокрема головний лікар КНП «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Вадим Пасічник повідомив, що пом’якшень карантинних заходів на підприємстві не впроваджують. Наразі медичні працівники забезпечені усіма необхідними засобами індивідуального захисту в необхідній кількості. В цілому на підприємстві ситуація стабільна та контрольована.

За словами директора КЗ «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради, Олени Оцвери, згідно з чинним законодавством дозволено відновити свою роботу позашкільним навчальним закладам, але за певних умов. Враховуючи це, даний заклад продовжує працювати дистанційно. Зокрема, проводиться робота по втіленню проєкту будівництва скеледрому на базі Якушинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназії.

Як повідомила директор КУ «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Олена Наскальна робота в підпорядкованій установі не припинялась під час карантину, адже працівники центру надавали допомогу вчителям з приводу впровадження та використання дистанційної форми навчання.

Директор КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради, Андрій Заводян, проінформував присутніх про те, що так як з 1 червня позашкільні навчальні заклади можуть відновити свою роботу, тренери ДЮСШ мають на меті розпочати заняття на базі шкіл, враховуючи умови до проведення таких занять в умовах карантинних заходів.

Далі про особливості роботи підпорядкованих установ в умовах карантину розповіли директор КУ «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради - Олена Кривошеєва, та завідувач «Вінницьким районним Трудовим архівом» Вінницької районної ради - Микола Скоробогач, які зазначили, що робота даних закладів проводиться відповідно до затверджених планів з урахуванням вимог чинного законодавства, пов’язаного з поширенням COVID-19.

Наостанок про ситуацію у підпорядкованому підприємстві розповів головний лікар КНП «Вінницька ЦРКЛ» Вінницької районної ради - Олександр Кривов’яз, який повідомив, що лікарня працює стабільно та зазначив, що з 01 червня 2020 року поліклініку відкрито з метою надання відповідних послуг населенню Вінницького району.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація