Проведено нараду з керівниками комунальних закладів, установ та підприємства

05.03.19

04 березня, традиційно, в перший понеділок місяця, проведено нараду з керівниками комунальних підприємств, закладів, установ, організації Вінницької районної ради під керівництвом заступника голови районної ради Олексія Плакиди.

В черговій нараді взяли участь директор КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Андрій Заводян, директор та головний бухгалтер КУ «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради Олена Кривошеєва та Раїса Коломієць, в.о. директора КЗ «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Катерина Федорець, головний лікар КНП «Вінницька ЦРКЛ» Вінницької районної ради Олександр Кривов’яз, головний лікар КНП «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Вадим Пасічник, завідувач «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради Микола Скоробогач,директор КУ «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Олена Наскальна,директор КП «Саланг» Вінницької районної ради Валентин Настоящий, заступник керуючого справами, начальник відділу комунальної власності, розгляду звернень громадян та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради Дмитро Часовських, головний спеціаліст відділу Марина Романенко.

Підходить до кінця перший квартал 2019 року, тому кожен керівник розповів про діяльність закладу, існуючі проблеми та окреслив завдання, які потребують першочергового вирішення.

Так, головний лікар КНП «Вінницька ЦРКЛ» Вінницької районної ради Олександр Кривов’яз серед першочергових заходів наголосив на необхідності придбання апарату штучної вентиляції легень та завершення комп’ютеризації лікарні для забезпечення роботи закладу в єдиному медичному просторі. Також довів до відома, що невдовзі буде завершено монтаж зовнішнього ліфта.  

Олена Кривошеєва, директор КУ «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради, довела до відома про необхідність виділення коштів на ремонт службового автомобіля та проінформувала, як відбувається в районі запровадження монетизації субсидій та які проблеми при цьому виникають.   

Директор КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Андрій Заводян зазначив, що заклад працює в нормальному режимі згідно календарного плану.

Згідно затвердженого плану працює і КУ «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради, керівник якого Олена Наскальна зазначила, що основною проблемою, як і в минулому навчальному році, є відсутність співфінансування від деяких об’єднаних територіальних громад для повноцінного функціонування закладу та участі в різноманітних конкурсах та олімпіадах учнів загальноосвітніх закладів, розташованих на території ОТГ.    

В.о. директора КЗ «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Катерина Федорець з першочергових заходів виділила придбання спорядження для гурткової роботи в с. Вінницькі Хутори.

Очільник КНП «Вінницький районний ЦПМСД» Вадим Пасічник проінформував про ситуацію, яка склалась в закладі. Основними питаннями на даний час є ремонт даху, сходів та на завершення ремонтних робіт в лабораторіях.

Завідувач «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради Микола Скоробогач проінформував про роботу установи, нагадавши про додаткове приміщення для архівних документів. Також, проінформував, що постійно ведеться робота по залученню коштів з місцевих бюджетів сільських, селищних рад та ОТГ.   

Нагальним питанням по діяльності КП «Саланг» Вінницької районної ради є вирішенння його подальшої діяльності. В ході обговорення було запропоновано вивчити питання щодо припинення діяльності комунального підприємства шляхом ліквідації.  

В підсумку наради були визначені відповідні заходи та надані окремі доручення. 

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація