Проведено нараду із сільськими, селищними головами, головами ОТГ та представниками первинної ланки медицини

17.04.18

Під керівництвом голови районної ради Сергія Сітарського та голови районної державної адміністрації Михайла Демченка проведено семінар-нараду із сільськими, селищними головами та головами ОТГ, завідувачами ФАПів та амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

На нараді були заступнии очільників району Олексій Плакида та Олег Бегус, депутати районної ради Лариса Земелева, Олександр Мельник, Володимир Болебрух та начальники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Причиною зібрання наради стало недостатнє фінансування на забезпечення бюджетними призначеннями на виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам КЗ «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради. Ще одним нагальним питанням наради було впровадження медичної інформаційної системи МедЕйр для роботи в єдиному медичному просторі.

По першому питанню інформували начальник фінансового управління райдержадміністрації Лариса Микитюк, головний лікар Вадим Пасічник та головний бухгалтер КЗ "Вінницький районний медичний Центр первинної медико-санітарної допомоги" Вінницької районної ради Валентина Майкоса та заступник головного лікаря районного Наталя Олексієнко.

На даний момент йде реорганізація закладу, визначається структура та чисельність працівників. Утворене комунальне не комерційне підприємство району змінить статус із розпорядника на одержувача бюджетних коштів за відповідною програмою фінансування місцевого бюджету, яка буде складатись із коштів медичної субвенції з державного бюджету. Автоматизація закладу сприяє збільшенню господарської та фінансової самостійності та управлінської гнучкості Центру.

Складність даного процесу полягає в тому, що виділена на перше півріччя 2018 року медична субвенція виявилась недостатньою, і на сьогодні вже видно, що майбутня заборгованість складе майже 3,0 млн. грн. Дане питання викликає неабияке занепокоєння керівництва медичного закладу та безпосередньо всіх працівників комунального закладу. Тому обговорення було бурхливим та емоційним. В результаті прийняли рішення звернутись до Вінницької обласної державної адміністрації по питанню виділення додаткових коштів на заробітну плату. Також, мобілізувати всі невикористані кошти по сільських радах та в об’єднаних громадах, а потім спільно з сільськими та селищним радами спільно та районом вирішити питання по дофінансуванню закладу з метою виплати заробітної плати медичним працівникам до липня місяця поточного року.    

Заступник головного лікаря районного медичного Центру первинної медико-санітарної допомоги Інна Козачишена поінформувала присутніх щодо впровадження Медичної інформаційної системи МедЕйр для роботи в єдиному медичному інформаційному просторі. Дане питання теж викликає багато запитань, але на сьогодні самі медичні працівники не завжди можуть дати відповіді на запитання.   

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація