Проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ «Широкогребельський НВК: ЗОШ І ст.-ДНЗ»

19.04.19

Сьогодні, 19 квітня, як і планувалось, в залі засідань районної ради відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ «Широкогребельський НВК: ЗОШ І ст.-ДНЗ».

Конкурсна комісія знайомилась з кандидатом на посаду Ларісою Петер та оцінювала її за результатами письмового іспиту на знання законодавства, перевірки професійних компетентностей, що відбувалась шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання та публічної, відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти.

Після письмових відповідей та презентації розвитку дошкільного закладу, члени комісії перейшли до запитань: цікавились, з яких причин діяльність закладу призупинено, чи є доцільність його відкриття, яким чином буде здійснюватись підбір персоналу, на коли планується відкриття і т.ін.

Ларіса Петер, вчитель з більш як тридцятирічним досвідом роботи саме в  Широкогребельському навчальному закладі, надала вичерпні відповіді на запитання членів конкурсної комісії. Після чого вони перейшли до перевірки її письмових відповідей. З можливих 25 балів Ларіса Петер набрала 23 бали, а отже, іспит складено на відмінно.  

По завершенню конкурсною комісією бути прийнято рішення про визнання переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора КЗ  «Широкогребельський НВК: ЗОШ І ст. – ДНЗ» Ларіси Петер.

Тепер комісія має підготувати відповідний пакет документів для подання на затвердження результатів конкурсу на 58 сесії районної ради 7 скликання, яка відбудеться 25 квітня 2019 року.   

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація