Проведено чергову 42 сесію районної ради

27.04.18

26 квітня 2018 року під керівництвом голови районної ради Сергія Сітарського відбулась чергова 42 сесія Вінницької районної ради 7 скликання. В роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Михайло Демченко, його заступник Олег Бегус, начальники управлінь та відділів Вінницької райдержадміністрації, керівники комунальних установ, закладів, організацій та підприємств, служб району, сільські, селищні голови та представники ЗМІ.

Також на сесію прибули депутати Лука-Мелешківської ОТГ, жителі села Агрономічне та Медвеже-Вушко, жителі села Комарів Вороновицької ОТГ. Кожна громада прийшла зі своїм зверненням.

Перед початком присутні вшанували хвилиною мовчання ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, які ціною свого життя рятували світ.

Потім, депутат районної ради Лілія Гаврилюк розповіла присутнім про участь її зразкового хореографічного колективу «Сонечко» в ІІ міжнародному фольклорному фестивалі у Туреччині, присвяченому Міжнародному Дню захисту дітей. Діти отримали  дипломи та нагороди. Лілія Борисівна подякувала керівникам району Сергію Сітарському та Михайлу Демченку, голові Агрономічної сільської ради Олегу Шулікіну та ексначальнику відділу культури і туризму РДА Володимиру Мазуру.

Потім, не порушуючи приємних традицій, голова районної ради Сергій Сітарський та голова райдержадміністрації Михайло Демченко, голова районної федерації футболу Олександр Мельник та голова ВРО ВФСТ «Колос» АПК України Роман Юсумбелі нагородили призерів та учасників Всеукраїнських фінальних змагань Першості ГО «ВФСТ «Колос» з футзалу дипломами та кубком. Команда «Десна» Вінницької області зайняла почесне ІІ місце з футзалу серед юнаків 2007-2008 р.н.

За вагомий особистий внесок у розбудову фізкультурно-спортивного руху на Вінниччині та фінансову підтримку спортивної галузі Вінницького району Олегу Бабійчуку, Андрію Бублику, Микиті Петрову, Людмилі Яворській та Василю Романюку були вручені подяки. 

Ознайомивши депутатів з листами стосовно звернень, які надійшли до районної ради, голова районної ради Сергій Сітарський перейшов до затвердження порядку денного. Відповідно до рекомендацій постійних комісій районної ради додатково було включено ще 3 питання.

В ході розгляду питань порядку денного бурхливе обговорення викликали питання про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються в оренду ТОВ «Поділлі-Плант» для іншого сільськогосподарського призначення на території Медвеже-Вушківської сільської ради; про погодження видачі спеціального дозволу ПрАТ «Будматеріали» на користування надрами з метою видобування суглинків ділянки №1 Іванівського родовища, що знаходиться у Вінницькому районі Вінницької області; про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки що надається в оренду ТОВ «ЮНИКА ПРОДЖЕКТ 2017» для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій на території Вороновицької об’єднаної територіальної громади за межами с. Комарів Вінницького району Вінницької області.

Також, варто відзначити ще декілька прийнятих на 42 сесії депутатами районної ради рішень. А саме, одне стосувалось вшанування червоно-чорного стяга – прапора країни, яка охоплена боротьбою та з нагоди 89-ї річниці від Дня створення ОУН «Про вшанування пам’яті Героїв національно-визвольних змагань». Відповідно до прийнятого рішення рекомендовано підняття на адміністративному будинку Вінницької районної ради, а також на будівлях, у яких розміщуються органи місцевого самоврядування, революційного прапора ОУН у певні дати, пов’язані із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам’яті Героїв. Депутати районної ради першими у Вінницькій області прийняли таке рішення, одноголосно підтримавши ініціативу депутатської фракції ВО «Свобода».

Друге, стосувалось звернення районної ради до Вищої ради правосуддя по питанню скасування рішенням суду рішення районної ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни меж території с. Агрономічне Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області». Вінницька районна рада не погоджується з таким рішенням, тому і прийняла рішення звернутись до Вищої ради правосуддя з метою вивчення питання та надання оцінки діям судді, яка ухвалила таке рішення.

І ще одне питання, яке стосувалась підтримки звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томусу про автокефалію Православної Церкви в Україні, з якою звернувся голова Вінницької районної державної адміністрації Михайло Демченко. Дане питання майже одноголосно було підтримано  депутатами.

Загалом, на сесії депутатами районної ради розглянуто та обговорено 28 питань порядку денного, по яких з незначними змінами та доповненнями прийнято 25 рішень.     

З прийнятими рішеннями можна ознайомитись на веб-порталі 
районної ради в розділі

Рішення районної ради - 7 скликання - 42 сесії

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація