Проведено чергову 41 сесію районної ради 7 скликання

02.04.18

29 березня поточного року в залі засідань Вінницької районної ради під керівництвом голови районної ради Сергія Сітарського проведено 41 сесію районної ради 7 скликання. В пленарному засіданні взяли участь голова райдержадміністрації Михайло Демченко, його заступник Олег Бегус, начальники відділів та управлінь Вінницької райдержадміністрації, керівники комунальних установ, закладів, організації та підприємства Вінницької районної ради, служб району, сільські, селищні голови, працівники Вінницької центральної районної клінічної лікарна та представники ЗМІ. В роботі сесії взяли участь 28 депутатів районної ради.

Традиційно розпочали пленарне засідання сесії з привітань. Керівники району Сергій Сітарський та Михайло Демченко спільно із заступником голови районної ради Олексієм Плакидою вручили Почесну грамоту Вінницької обласної Ради та Вінницької облдержадміністрації за активну громадську позицію, особистий вагомий внесок в розвиток місцевого самоврядування депутату районної ради Володимиру Павловському. Потім вручили подяки голові райкому профспілки АПК України Володимиру Морозу та керівнику групи з продажу Coca-Cola HBC в Україні і Молдові Микиті Петрову за вагомий особистий внесок у розбудову фізкультурно-спортивного руху на Вінниччині та фінансову підтримку спортивної галузі Вінницького району.

Після нагороджень голова районної ради представив новопризначеного керівника Вінницької місцевої прокуратури Сергія Гайду, який, в свою чергу, проінфомував присутніх про стан законності на території Вінницького району, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності Вінницької місцевої прокуратури впродовж 2017 року.

Ознайомивши депутатів з листами стосовно звернень районної ради голова районної ради Сергій Сітарський перейшов до затвердження порядку денного. Відповідно до рекомендацій постійних комісій районної ради з порядку денного одне питання було виключено, 3 питання були включені додатково.

За пропозицією депутата районної ради Віктора Шмігеля питання «Про погодження видачі спеціального дозволу ПрАТ «Будматеріали» на користування надрами з метою видобування суглинків ділянки №1 Іванівського родовища, що знаходиться у Вінницькому районі Вінницької області» було з №37 перенесено  питанням №1. В ході розгляду даного питання виникло бурхливе обговорення. Перед депутатами виступили представники по даному питанню - помічник народного депутата України Репецький Єгор Станіславович та голова правління ПрАТ «Будматеріали» Олег Білоносов. Виступав на підтримку даного питання і в.о. старости сіл Іванівка, Цвіжин Лука-Мелешківської ОТГ. Як зазначалось, дане питання було погоджено з головою ОТГ Володимиром Сичем та з громадою. Претензій немає. Та з першого разу по питанню рішення не прийняли, тому після розгляду всіх питань порядку денного депутати районної ради повернулись до його розгляду. В результаті повторних тривалих дискусій депутатами районної ради було дано пропозицію детально вивчити питання та перенести його на наступну сесію. Рекомендували в.о. старости сіл Іванівка та Цвіжин Луко-Мелешківської ОТГ Василю Атаманюку та представнику ПрАТ «Будматеріали» провести громадські слухання і донести інформацію до людей.

Ще одним питанням, яке викликало бурхливі обговорення та дискусії стало питання «Про звернення Вінницької районної ради до Кабінету Міністрів України», яке виносилось на розгляд сесії районної ради у зв’язку з виникненням заборгованості із заробітної плати працівникам КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради.

Ситуація полягає в тому, що КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради забезпечено медичною субвенцією лише на 6 місяців, але навіть з розрахунку на І півріччя даний заклад забезпечено лише на 64,5% від потреби. Даний факт говорить про те, що з 01 травня 2018 року заклад не буде в змозі виплатити працівникам заробітну плату, що, в свою чергу, призведе до соціальної напруги. На підставі вищевикладеного депутати Вінницької районної  ради прийняли рішення про звернення до Кабінету Міністрів України з проханням вжити всіх необхідних заходів для недопущення виникнення заборгованості із заробітної плати за І півріччя 2018 року та забезпечити належне фінансування закладів охорони здоров’я Вінницького району шляхом збільшення медичної субвенції у 2018 році.

Загалом, на сесії депутатами районної ради розглянуто та обговорено 40 питань порядку денного, по яких з незначними змінами та доповненнями прийнято 39 рішень.     

 

З прийнятими рішеннями можна ознайомитись на веб-порталі 
районної ради в розділі

Рішення районної ради - 7 скликання - 41 сесії

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація