Проведено апаратну нараду

24.07.17

Сергій Сітарський - голова районної ради та його заступник Олексій Плакида  взяли участь в апаратній нараді, яка відбулась в кабінеті  голови районної державної адміністрації Михайла Демченка, на якій начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники районних служб звітували про проведену за минулий тиждень роботу.

Начальником відділу освіти райдержадміністрації Світланою Томусяк було піднято питання стану проведення ремонтних робіт в навчальних закладах району.

Начальник управління праці та  соціального захисту населення райдержадміністрації Надія Ходацька розповіла про хід оздоровчої кампанії для дітей пільгових категорій Вінницького району. Заплановано відпочинок у таборі «Колос» (Миколаївська обл., 41 чол.), «Маяк» (с. Селище, Тиврівського району, 148 чол.) та «Колос» (м. Віннииця, 30 чол.).

Заступник головного лікаря Вінницької центральної районної клінічної лікарні Тетяна Катілова проінформувала присутніх про те, що на даний час в лікарні проводяться капітальний ремонт в ЛОР- відділенні та ремонт покрівлі над неврологічним та ЛОР- відділеннями, кошторисна вартість яких складає 1,7 млн. грн.; ремонт центрального входу в лікарню – 93,0 тис. грн.; ремонт кабінету статистики – 26,0 тис. грн. (вартість матеріалів та роботи проводяться безкоштовно).

Також, службою у справах дітей райдержадміністрації було здійснено виїзд до кризових сімей с. Стадниця, було вилучено одну дитину та влаштовано в дитячий будинок «Родинний дім», смт. Вороновиця.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району: провести нараду по вивченню питання стосовно законності діяльності кризового центру «Дім Мама» (Лука-Мелешківська сільська рада) та здійснити виїзд до с. Іванівка по питанню правомірності та законності будівництва зерноскладу за межами населеного пункту.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація