Проведено 58 пленарне засідання сесії районної ради 7 скликання

26.04.19

25 квітня 2019 року під головуванням очільника районної ради Сергія Сітарського відбулось пленарне засідання 58 сесії Вінницької районної ради 7 скликання, в роботі якої взяли участь: заступник керівника Вінницької місцевої прокуратури Людмила Карманчук, голова райдержадміністрації Михайло Демченко, начальники відділів та управлінь Вінницької райдержадміністрації, керівники комунальних установ, закладів та підприємств, служб району, сільські, селищні голови та ОТГ та представники ЗМІ.

Традиційно розпочали засідання з привітань. Очільники району Сергій Сітарський та Михайло Демченко спільно з головою Вінницької районної федерації футболу Олександром Мельником та головою Вінницької районної організації ВФСТ «КОЛОС» Родіоном Юсумбелі вручили подяки тренерам КЗ «ДЮСШ «Десна» Вінницької районної ради Андрію Кулачко та Володимиру Яремко, а команді юнаків з міні-футболу, які зайняли ІІ місце на фінальних Всеукраїнських змаганнях з футзалу в м.Городенко Івано-Франківської області, вручили ще й комплекти нових форм та подарунки. Після чого оголосили подяки за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту на Вінниччині директору ТОВ «АГРАНА Фрут Лука» Євгенію Чепернатому, директору ТОВ «Ковбаскофф «Вінницькі ковбаси» Людмилі Яворській, директору Шляхбуд Анатолію Шереметі, гендиректору Об’єднання ринків м.Вінниці Володимиру Іжевському, директору «Ольгопіль-К» Роксолані Цвігун, голові Якушинецької ОТГ Василю  Романюку, ПП «Перевізник» Олександру Войткову, директору  COCACOLAНВС Роману Гапоненку.

За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту Вінницького району подяки від керівництва Вінницької обласної організації ВФСТ «КОЛОС» отримали голова районної ради Сергій Сітарський та голова райдержадміністрації Михайло Демченко. Родіона Юсумбелі за зайняте перше місце в огляді-конкурсі серед районних рад ВФСТ «Колос» на кращу організацію спортивно-масової  роботи у 2018 році нагороджено грамотою та кубком.

На цьому нагороди не завершились. Голова районної ради Сергій Сітарський та керівник КЗ «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Катерина Федорець продовжили церемонію нагородження і вручили грамоту районної ради та нагороди керівнику гуртка з туризму КЗ «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Миколі Добровольському за зайняті перші та призові місця в обласних змаганнях:під час Відкритого Чемпіонату області з пішохідного туризму 17-20 квітня 2019 рокунаші юні спортсмени зайняли І та ІІ загальнокомандні місця в номінаціях «Юнаки старші» та «Юніори та дорослі» відповідно. Дуже приємно, що наш район має таку талановиту молодь, яка прославляє його та є гарним прикладом для інших.

Далі, після нагородження на прохання Вінницької місцевої прокуратури виступила заступник керівника Людмила Карманчук, яка проінформувала про стан законності на території Вінницького району, заходи щодо її зміцнення та результати діяльностіВінницької місцевої прокуратуривпродовж 2018 року. Доповідаючи про діяльність правоохоронних органів, зазначила про ефективність вжитих заходів, про що свідчить зменшення загального рівня злочинності на 20,4% протягом 2018 року в порівнянні з 2017.

В ході пленарного засідання депутатами затверджено зміни та стан виконання заходівдо районних Програм, прийняті відповідні порядки використання коштів, затверджено Положення про призначення районної учнівської стипендії обдарованим та здібним учням (вихованцям) на період 2019-2021 рр.Одноголосно затверджено звіт головного лікаря КНП «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» за 2018 рік та комплексний план організаційних заходів на 2019 рік, підтримано рішення щодо призначення Ларіси Петер на посаду директора Комунального закладу «Широкогребельський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад Вінницького району Вінницької області». 

З незначними доповненнями прийнято блок бюджетних питань: прийняття міжбюджетних трансфертів та зміни до районного бюджету на 2019 рік, а саме, щодо зміни  цільового призначення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації реконструкції Писарівської ЗОШ І-ІІІ ст., що надасть можливість розпочати відповідні будівельні роботи по зазначеному об’єкту. Завдяки субвенціям з місцевих бюджетів, отримано кошти на медичні заклади району: на лікування хворих, на впровадження єдиної електронної медичної інформаційної системи та на утримання медичних працівників. Для повноцінного функціонування комунальних установ району  передані кошти з бюджетів  об’єднаних територіальних громад. І оскільки вже незабаром літні канікули,з бюджету Вінницької міської об’єднаної громади, як і щороку, виділено кошти на оздоровлення дітей Вінницького району, що проживають у населених пунктах навколо полігону побутових відходів, який знаходиться на землях Стадницької сільської ради.

Загалом з 31 питання порядку денного депутатами прийнято 28 рішень. 

 

З прийнятими рішеннями можна ознайомитись на веб-порталі
районної ради в розділі

Рішення районної ради - 7 скликання - 58 сесії

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація