Проведено 54 сесію районної ради 7 скликання

25.01.19

24 січня 2019 року під головуванням очільника ради Сергія Сітарського проведено пленарне засідання 54 сесії Вінницької районної ради 7 скликання, в роботі якої взяли участь: керівник Вінницької міської прокуратури Сергій Гайду, представникВінницького районного управління поліції Вінницького відділу поліції Головного Управління Національної поліції у Вінницькій області, голова райдержадміністрації Михайло Демченко, начальники відділів та управлінь Вінницької райдержадміністрації, керівники комунальних установ, закладів, організацій та підприємств, служб району, сільські, селищні голови та ОТГ та представники ЗМІ.

Привітавши депутатів, які відсвяткували свої дні народження в міжсесійний період, перейшли до розгляду порядку денного, який відповідно до рекомендацій постійних комісій та президії затвердили з доповненнями в кількості 32 питання.

Депутати, приймаючи рішення, внесли зміни до Програми економічного і соціального розвитку Вінницького району на 2019 рік, затвердили розпорядження голови райдержадміністрації, прийняті в міжсесійний період, прийняття до районного бюджету у 2019 році міжбюджетних трансфертів з місцевих бюджетів району. Було підтримано затвердження про  внесення змін до рішення 52 сесії районної ради 7 скликання №779 від 20 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік».

Розглядаючи та обговорюючи питання, депутати найбільше зупинились на обговоренні таких питань, як «Про затвердження договорів оренди та додаткових угод» та «Про звільнення ТОВ «ВІНПРОМБУД» від сплати орендної плати». За результатами обговорень дані питання прийняті не були та відправлені на доопрацювання з перенесенням на наступну сесію районної ради. Також не було затверджено рішення «Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період».

Загалом на сесії депутатами районної ради розглянуто та обговорено 32 питання порядку денного, по яких з незначними змінами та доповненнями прийнято 29 рішень.     

 

З прийнятими рішеннями можна ознайомитись на веб-порталі 
районної ради в розділі

Рішення районної ради - 7 скликання - 54 сесії 

 

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація