Проведено 5 сесію районної ради: продовжується передача майна на територіальні громади

11.03.21

Сьогодні очільник районної ради Ігор Шутак провів чергову 5 сесію Вінницької районної Ради 8 скликання, де на початку пленарного засідання представив депутатському корпусу нового голову Вінницької райдержадміністрації Віталія Урдзіка та його заступників.

Традиційно, привітавши депутатів - іменинників в міжсесійний період, депутати перейшли до розгляду питань порядку денного.

Розпочали з внесення змін до Регламенту районної ради 8 скликання, чим було спрощено процедуру прийняття рішень та удосконалено роботу депутатського корпусу.

Потім депутати підтримали Звернення Верховної Ради України щодо розробки та прийняття закону про місцевий референдум, внесли зміни до складу постійних комісій, затвердили зміни до районних Програм, розпорядження, звіти про виконання бюджетів Іллінецького, Літинського та Немирівського районів за 2020 рік, погодили зміни меж населених пунктів Липовецької ТГ.

Прийнято позитивні рішення щодо надання дозволів на використання залишків коштів, наданих з районного бюджету в 2020 році Вінницькій РДА та Агрономічній сільській раді.   

На виконання рішень районної ради щодо припинення діяльності комунальних закладів та установ районної ради прийняті рішення про припинення контрактів з керівниками комунальних закладів та установ: з директорами КУ «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Оленою Наскальною та КЗ «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Оленою Оцверою. Ігор Шутак висловив вдячність за сумлінну, багаторічну працю від усього депутатського корпусу, після чого керівникам вручено Подяки та квіти.

Далі депутати перейшли до блоку комунальних питань щодо передачі майна на територіальні громади, які на сьогодні є одними з найважливіших питань, які приймає районна рада. Адже від цього залежить подальше повноцінне функціонування новоутворених громад та якість і повнота надання соціальних послуг населенню, які повинні бути максимально наближені до громади. Згідно прийнятих рішень рухоме та нерухоме майно отримають Агрономічна, Брацлавська, Вінницька, Вороновицька, Гніванська, Іллінецька, Літинська, Лука-Мелешківська, Оратівська, Стрижавська, Сутисківська, Турбівська та Якушинецька громади.

По закінченню пленарного засідання голова депутатської фракції політичної партії «СЛУГА НАРОДУ» Олександр Жамба довів до відома присутніх депутатів інформацію, в якому члени фракції звертаються до Верховної Ради України невідкладно прийняти в другому читанні і в цілому законопроекти №2194 та 2195, які мають повернути громадам право розпоряджатися землею за межами населених пунктів.

Плідно попрацювавши, депутати з 39 питань порядку денного прийняли 38 позитивних рішень, одне питання виключили з порядку денного і відправили на доопрацювання.

З прийнятими рішеннями можна ознайомитись на веб-порталі
районної ради в розділі

Рішення районної ради - 8 скликання - 5 сесії 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація