Проведено 47 сесію районної ради: з 38 питань прийнято 29 рішень

21.09.18

20 вересня проведено чергову 47 сесію Вінницької районної ради 7 скликання, в роботі якої взяли участь: керівник Вінницької місцевої прокуратури Сергій Гайду, начальник начальник Вінницького районного управління поліції Вінницького відділу поліції Головного Управління Національної поліції у Вінницькій області Олександр Яворський,голова райдержадміністрації Михайло Демченко, депутат обласної Ради Сергій Кривешко, начальники відділів та управлінь Вінницької райдержадміністрації, керівники комунальних установ, закладів, організацій та підприємств, служб району, сільські, селищні голови та ОТГ, представники ЗМІ.

Не порушуючи гарної традиції, пленарне засідання сесії розпочали з привітань за підтримку спортивної галузі району. Так, голова Вінницької районної організації ВФСТ «Колос» Родіон Юсумбелі спільно з головою районної ради Сергієм Сітарським вручили обласні грамоти Писарівському, Широкогребельському та Якушинецькому сільським головам.

Керівник Вінницької місцевої прокуратури Вінницької області Сергій Гайду надав інформацію щодо стану законності на території Вінницького району, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності Вінницької місцевої прокуратури впродовж І півріччя 2018 року, наголосивши,що рівень злочинності знизився на 12% порівняно з попереднім періодом 2017 року.

Потім традиційно продовжили вітаннями депутатів, які відсвяткували свій день народження в міжсесійний період. Після чого перейшли до затвердження порядку денного. Врахувавши пропозицію постійної комісії районної ради з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення, депутати включили два питання. Потім, головою районної ради Сергієм Сітарським відповідно до листа-прохання Стадницького сільського голови було запропоновано включити до порядку денного шість питань стосовно затвердження нормативно-технічних документацій громадянам села Стадниця. Таким чином порядок денний затвердили в кількості 38 питань.

Відповідно до затвердженого порядку денного, під час розгляду першого питання про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Вінницького району за І півріччя 2018 року проінформував і начальник Вінницького районного управління поліції Вінницького відділу поліції Головного Управління Національної поліції у Вінницькій області Олександр Яворський. Після низки запитань та відповідей, рішення було прийнято позитивно.

При голосуванні питання за внесення змін до Районної комплексної програми «Майбутнє Вінницького району – в збереженні здоров’я громадян» на 2016-2020 роки, до головного лікаря первинної ланки медицини Вадима Пасічника з питаннями подальшого функціонування сільських ФАПів звернулись депутати. Не дивлячись на надані відповіді, питання залишилось відкритим. Як повідомив головний лікар первинної ланки надання медичної допомоги населенню Вадим Пасічник,  в районі вже 60% населення підписали декларації з сімейними лікарями.

В ході розгляду питань порядку денного викликали обговорення та в результаті не були прийняті такі питання, як затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період, підтримка звернень депутатів Тальнівської районної ради Черкаської області до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народних депутатів України Бобова Г.Б., Ничипоренка В.М., Яценка А.В. щодо впровадження реформ в галузях освіти та медицини з уточненою інформацією по Вінницькому району та депутатів Оратівської районної ради 7 скликання щодо забезпечення регулювання в Україні використання генно модифікованих організмів

Емоційно затверджували депутати і схему планування Вінницького району.

 

 

Що ж стосується земельних питань по Стадницькій сільській раді, які були включені додатково в порядок денний, то після бурхливих обговорень, по жодному питанню не було прийнято позитивного рішення.

Загалом, на сесії депутатами районної ради розглянуто та обговорено 38 питань порядку денного, по яких з незначними змінами та доповненнями прийнято 29 рішень.     

 

З прийнятими рішеннями можна ознайомитись на веб-порталі 
районної ради в розділі

Рішення районної ради - 7 скликання - 47 сесії

 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація