Проведено 46 сесію районної ради, на якій почуто мешканців сіл: Бохоники та Шкуринці!

17.08.18

16 серпня перед пленарним  засідання 46 сесії районної ради 7 скликання відбулась постійна комісія районної ради з питань освіти, культури, духовного відродження, сім’ї, молоді, соціального захисту населення та охорони здоров’я, на якій було розглянуто, за ініціативи відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації, два проекти рішення:«Про  тимчасове  призупинення освітнього  процесу   у КЗ  «Широкогребельський  НВК: ЗОШ І ст.-ДНЗ»та  «Про  делегування  повноважень Вінницькій  міській  раді щодо  надання  послуг  Інклюзивно-ресурсного  центру дітям   з  особливими  освітніми  потребами, що  проживають  на  території  Вінницького  району». За результатами розгляду вирішено одноголосно включити до порядку денного 46 сесії районної ради, як такі, які потребують негайного вирішення питань.

Також, постійною комісією районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету розглянуто проект рішення «Про внесення змін до рішення 37 сесії районної ради 7 скликання № 384 від 21 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік» та одноголосно погоджено для розгляду та затвердження на 46 сесії районної ради.

Традиційно пленарне засідання розпочалось з вітань  депутатів, які відсвяткували свій день народження в міжсесійний період. Після чого перейшли до  порядку денного, врахувавши пропозицію постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, духовного відродження, сім’ї, молоді, соціального захисту населення та охорони здоров’явключили два питання, та затвердили порядок денний для розгляду в кількості 48 питань. За результатами розгляду питань, які виносились на розгляд 46 сесії районної ради 10 не мали позитивного голосування. Під час розгляду питання «Про надання погодження Товариству з обмеженою відповідальністю «Надробудсервіс» щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування пісків Південної ділянки Прибузького родовища, що знаходиться у Вінницькому районі Вінницької області» інформував депутатів  Серігй Сітарський, який повідомив, що сьогодні присутні  жителі сіл Бохоники та Шкуринці, які прийшли відстоювати інтереси своєї громади. Двіччі  по даному питанню збирались громадські слухання в с.Бохоники, перший раз зібралась мала кількість жителів, так як був незручний день та час,  та люди  взагалі не знають де знаходиться місце для видобування пісків Південної ділянки Прибузького родовища. Другий - слухання відбулись з місцевими мешканцями с.Шкуринці, де зібралось до сотні мешканців, які запропонували ставити на голосування щодо погодження для видобування пісків Південної ділянки Прибузького родовища біля їх помешкань, всі одноголосно були «Проти».  До висловлювання своєї позиції долучилися депутати Вінницької обласної Ради Олександр Масленніков та Сергій Кривешко, які рекомендували депутатам районної ради не нехтувати думкою громади с.Бохники та прислухатись до них. Після обговорень, вирішено змінити назву рішення в якому йдеться  про відмову у наданні погодження Товариству з обмеженою відповідальністю «Надробудсервіс» щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування пісків Південної ділянки Прибузького родовища, що знаходиться у Вінницькому районі Вінницької області та направити дане рішення до Державної служби геології та надр України. Після чого громада сіл Бохоників та Шкуринців дякували депутатам за прийняття позитивного для них рішення і що їх почуто. Загалом прийнято позитивно 38 питань з порядку денного, який був затвердженний в цілому.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація