Проведено 31 сесію районної ради

31.08.17

31 серпня 2017 року в залі засідань Вінницької районної ради під головуванням очільника районної ради Сергія Сітарського відбулась 31 сесія районної ради. В пленарному засіданні взяли участь 25 депутатів районної ради.

На сесії були присутні начальник Вінницького районного управління поліції Вінницького відділу поліції Головного Управління Національної поліції у Вінницькій області Віталій Стахов, заступник керівника Вінницької місцевої прокуратури Вінницької області Володимир Панченко, заступник голови Вінницької райдержадміністрації Олег Бегус, начальники відділів та управлінь Вінницької райдержадміністрації, керівники комунальних установ, закладів, організації та підприємства Вінницької районної ради, служб району, сільські, селищні голови, представники засобів масової інформації та представники ініціативної групи за збереження Писарівської лікарні.

Вже традиційно на початку засідання відбулись привітання та вручення грамот. Керівники району Сергій Сітарський та Михайло Демченко привітали заступника голови районної ради Олексія Плакиду та вручили Почесні грамоти з нагоди 65-річного ювілею та за вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту Вінницького району. До привітань долучився  голова районної організації ВФСТ «Колос» Родіон Юсумбелі, який за вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту Вінницького району та надану фінансову підтримку вручив грамоту голові райкому профспілки працівників сільського господарства Володимиру Морозу та оголосив прізвища інших нагороджених, які, на жаль, були відсутніми. 

 

Після привітань з піднесеним настроєм перейшли до затвердження порядку денного 31 сесії районної ради. Для вирішення питань, які потребували винесення на розгляд 31сесії, відбулись засідання чотирьох постійних комісій районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету, з питань регулювання земельних ресурсів, агропромислового розвитку, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовищ, з питань освіти, культури, духовного відродження, сім’ї, молоді, соціального захисту населення та охорони здоров’я та з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення.

За рішенями вказаних постійних комісій до порядку денного сесії було включено 9 додаткових питань:
1. Про внесення змін до порядку використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання заходів «Комплексної Єдиної правоохоронної програми Вінницького району на 2015-2018 роки».
2. Про встановлення посадового окладу директору Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяну А.О.
3. Про встановлення заступнику редактора Комунальної організації «Редакція Вінницької регіональної газети «Подільська зоря» Вінницької районної ради Остапчуку А.А. надбавки за творчі досягнення та інтенсивність праці.
4. Про надання дозволу ТОВ «Нейромед В» на здійснення невід’ємних поліпшень (капітального ремонту) частини приміщення загальною площею 98,8 м.кв., що знаходиться на першому поверсі будівлі господарського корпусу за адресою: м.Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 92.
5. Про внесення змін до рішення 19 сесії районної ради 7 скликання №390 від 22 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік».
6. Про внесення змін до комплексної схеми розміщення тимчасових споруд  для провадження підприємницької  діяльності  (заклад громадського харчування) на землях дорожнього господарства, що знаходиться в користуванні ТОВ «ТА-ЛІ» вздовж автомобільної дороги М-12 «Стрий-Тернопіль – Кіровоград - Знам’янка»  на території Якушинецької сільської ради.
7.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана в оренду фізичній особі-підприємцю Поляруш Тетяні Анатоліївні для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування на території Парпуровецької сільської ради Вінницького району Вінницької області.
8. Про встановлення посадового окладу виконуючому обов’язки директора Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Федорець К.П.
9. Про затвердження актів приймання-передачі майна, що передається з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність Вороновицької об’єднаної територіальної громади.               

Після затвердження порядку денного, який склав 35 питань, перейшли до їх розгляду.

 

Першими питаннями порядку денного були питання «Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Вінницького району
за І півріччя 2017 року» та «Про стан виконання заходів Комплексної Єдиної правоохоронної програми Вінницького району на 2015-2018 роки за І півріччя 2017 року», під час розгляду яких були заслухані звіти начальника Вінницького районного управління поліції Віталія Стахова та заступника керівника Вінницької місцевої прокуратури Вінницької області Володимира Панченко. Обговорення питань виявилось жвавим, оскільки в депутатів були певні запитання, проте в результаті відповідні позитивні рішення були прийняті.   

Наступними питаннями, які викликали активне обговорення, стали питання стосовно діяльності Вінницької регіональної газети «Подільська зоря», а також звіт редактора Федіра Бежнара, та продовження його контракту на цій посаді. Питань було чимало, але на всі були надані вичерпні відповіді.     

Ще одним питанням, розгляд якого викликав тривалі обговорення стало «Про затвердження структури та чисельності Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради, в новій редакції». Особливо гостро постало питання щодо введення в структуру посаду медичної сестри з фізіотерапії в Писарівській амбулаторії. Але дане питання потребує додаткового вивчення. Отже, структура та чисельність  Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної радибула затверджена без змін та доповнень.  

Загалом, в ході розгляду питань порядку денного у депутатів районної ради виникало багато запитань, які переростали в жваве обговорення. Під час обговорення вносились різні пропозиції та рекомендації. В результаті було прийнято 35 рішень.

З прийнятими рішеннями можна
ознайомитись на веб-порталі 
районної ради в розділі
Рішення районної ради - 7 скликання - 31 сесія

 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація