Проголосували про надання згоди на добровільне об`єднання

30.08.18

29 серпня поточного року під головування голови Агрномічної сільської ради  Олега Шулікіна проведена чергова сесія. На сесію завітав голова районної ради Сергій Сітарський. На чергову сесію виносилось ряд важливих питань, які виклкали бурхливе та жваве обговорення у депутатів. Але одним із цікавим питанням це був розгляд проекту рішення «Про надання згоди на добровільне об`єднання територіальних громад».

  З метою прийняття рішення про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представника (представників) до спільної робочої групи та з урахуванням вимог прийнятого Перспективного плану формування територій громад Вінницької області та керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Агрономічна сільська рада, 20 голосами проголосувала та  вирішила:

- надавати згоду на добровільне об’єднання територіальних громад , що входять до складу Агрономічної , Бохоницької , Медвеже Вушківської сільських рад та сіл Горбанівка, ільківка, Рівець - Ільківської сільської ради , Вінницького району , Вінницької області та розпочати процес добровільного об’єднання територіальних громад визначивши в подальшому адміністративний центр у селі Агрономічне, Вінницького району. Вінницької області та найменування - Агрономічна сільська територіальна громада;

 - делегувати до спільної робочої групи відповідального за роботу пов’язану з добровільним об’єднанням територіальних громад від Агрономічної сільської ради Гидьчука А.Д., Сторожук Т.П., Кушніра М.П., Шевченко А.Д., Зонюк Є.В., Абдурашитова Т.М., Перетяжко І.М.;

-    надіслати пропозиції про добровільне об’єднання територіальних громад сільським головам Бохоницької, Ільківської, Медвеже-Вушківської сільських рад, Вінницького району Вінницької області.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація