Проекти Ільківки та Стрижавки переможці 14-го обласного Конкурсу проектів розвитку територіальних громад за екологічним напрямом

23.06.17

На Вінниччині 63 територіальні громади – переможці 14-го обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад поліпшать стан довкілля населених пунктів за рахунок фінансування з обласного бюджету. Між ними розподілили 7,5 млн. грн., що підуть на озеленення територій, вдосконалення систем збирання твердих побутових відходів та реконструкцію каналізаційних мереж. 
- Відповідно до затверджених у положенні про конкурс критеріїв, ми провели експертну оцінку всіх проектів, які надійшли на 14-й конкурс, кожний із них отримав певну кількість балів, - повідомив голова Вінницької обласної ради Анатолій Олійник. - Причому, цьогоріч ми вперше уклали угоди на послуги незалежних експертів, які гарантують їх незаангажованість та відсутність конф-лікту інтересів. Також ми послуговувалися висновками фахівців секретаріату Асоціації органів місцевого самоврядування та Департаменту міжнародного співробітництва і регіонального розвитку облдержадміністрації.
Відібрані проекти передбачають реалізацію заходів у територіальних громадах області щодо вдосконалення систем збирання твердих побутових відходів, реконструкції каналізаційних мереж, очищення озер та річок, озеленення територій. Відрадно, що серед переможців є й Ільківська та Стрижавська громади Вінницького району. Гроші, одержані ними, будуть витрачені на капітальний ремонт покриття дамби та гідротехнічної споруди об’єкта природно-заповідного фонду гідрологічного заказника «Ільківський став» (154722,87 грн); впровадження комплексної системи збору твердих побутових відходів з метою вирішення проблем екологічної безпеки жителів селища Стрижавка (50000 грн).

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація