Проект конкурсу розвитку територіальних громад втілено в життя

11.01.20

«Спорт об’єднає наші громади» - проект із такою назвою отримав перемогу та фінансування з обласного бюджету. Ним було передбачено встановлення спортивно-ігрових майданчиків у Медвежому Вушку, Бохониках та Пултівцях. Депутат Вінницької обласної Ради Олександр Масленніков завітав у кожну громаду, аби оглянути результати робіт.

Першим вдалось реалізувати проект у Медвежому Вушку. Фінансувалися роботи із обласного, районного та місцевого бюджетів.

Наступними завершили роботи з обладнання майданчика у Бохониках. Очільник громади Ігор Савчук подякував обласному депутату за сприяння та допомогу у створенні проекту. Наразі, він вже втілений в життя, і місцеві діти мають можливість побавитись у рухливі ігри на свіжому повітрі, а це дуже важливо для теперішнього молодого покоління, котре занурене у віртуальний світ. 

Ще один спортивно-ігровий майданчик, в межах того ж проекту, вже майже змонтовано на території Пултівецької сільської ради навпроти місцевої школи. Тепер дітлахи мають можливість як розважатися, так і розвивати свої спортивні навички. Тут є як ігрові снаряди, так і приладдя для тренувань.

Тож переможний проект «Спорт об’єднає наші громади» реалізовано і втілено в життя. А керівники громад уже обдумують ідеї створення наступних проектів, аби брати участь у майбутньому конкурсі.

 

За матеріалами Вінницької 
регіональної газети "Подільська зоря"

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація