Про заходи щодо протидії рейдерству

09.11.19

Відділ у Вінницькому районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області інформує

Питання рейдерства стало одним із найболючіших для бізнесу. За різними оцінками, впродовж останніх шести років відбулося понад три тисячі захоплень. Зазвичай це зміна власника через підробку документів, через реєстраторів, яких не існує, або «дірки» у реєстрі. Схеми різні, а суть одна. З метою запобігання рейдерським схемам Президентом України 22 липня 2019 року підписано Указ №542/2019 "ПРо заходи щодо протидії рейдерству". 

Нам виконання підпункту 2 пункту 1 Указу Президента України №542/2019: "забезпечити перенесення до 2021 року до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, обмеження (обтяження) у їх використанні, зареєстровані до 1 січня 2013 року у Державному реєстрі земель", з урахуванням інформації щодо систематизації відомостей про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року та посвідчене відповідними державнимии актами і договорами оренди, відомості про які не внесені до Державного земельного кадастру та враховуючи доручення начальника Головного управління Держгеокадастру у ВІнницбкій області від 12.09.2019 року №2376/3-19-0.2, необхідно:

- всім підприємствам державної та комунальної форм власності, установам та організаціям здійснити організацію робіт з розробки відповідних документацій із землеустрою (у відповідності до положень ст.ст. 26, 55 Закону України "Про землеустрій") для подальшого внесення відомостей про земельні ділянки до Державного земельного кадастру;

- фізичним та юридичним особам, у разі відсутності, виготовити технічні документації із землеустрою з метою реєстрації в Державному земельному кадастрі земельних ділянок, право власності (користування) на які виникло до 2004 року, та посвідчені відповідними державними актами або договорами оренди, відомості про які не внесені до Державного земельного кадастру.  

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація